Cleo chce adoptować dziecko

i

Autor: Akpa Cleo chce adoptować dziecko

Cleo w żałobie! Straciła bliską osobę!

2022-02-26 8:40

Joanna Klepko, znana jako Cleo nie należy do osób, które dzielą się wszystkimi szczegółami ze swojego życia. Choć artystka jest aktywna w socialmediach informacje dotyczące spraw prywatnych raczej dawkuje fanom w małych kropelkach.

Jurorka i trenerka „The Voice Kids” przeżywa teraz trudne chwile. Wczoraj odeszła bliska jej osoba. Piosenkarka w obliczu tej śmierci jeszcze bardziej solidaryzuje się z mieszkańcami Ukrainy oraz ich rodzinami. Wieczorem ciężko było patrzeć jej na zachód słońca.

- Z bólem serca obserwuje się zachód słońca bliskiej osoby. A kiedy znika bezpowrotnie za horyzontem boli najbardziej. Wczoraj odeszła bardzo ważna dla mnie Osoba. Zbiegło się to z przykrymi wydarzeniami na Świecie. To jedno słońce nie wzejdzie już na pewno, ale pozostaje chociaż promyk nadziei że Świat zmęczony pandemią i konfliktami uspokoi się i znów po sztormie wyjdzie piękne słońce. Tego Wam i sobie życzę - napisała Cleo na Instagramie.

Po tym wpisie natychmiast posypały się słowa wsparcia od fanów oraz przyjaciół, którzy zapewniali ją, że wszystko się ułoży i przede wszystkim, że nie jest sama. Z tajemniczego, pełnego metafor tekstu nie wiadomo jednak, z kim gwiazda musiała pożegnać się na zawsze. To już kolejna śmierć w rodzinie wokalistki w krótkim czasie

Cleo: Przed wyjazdem na święta do rodziny zrobię test na COVID… Rodzice i mój brat są w grupie ryzyka!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE