Doda

i

Autor: Akpa Doda

Szok i niedowierzanie

Doda zdradziła, kim będzie jej trzeci mąż. Aż ciężko w to uwierzyć!

2022-07-26 12:35

Jakiś czas temu Doda zdradziła nam, że zaczyna zupełnie nowy etap w swoim życiu i karierze. Jedną z najważniejszych zmian jest to, że zmieniła swoje dane osobowe i obecnie nazywa się Dorota Aqualiteja Rabczewska. To jednak nic względem tego, co teraz ujawniła piosenkarka. Niedawno na swoim Instastories Doda wypowiedziała się o ewentualności swojego kolejnego zamążpójścia. Zdradziła, jaką profesją będzie się zajmował jej przyszły mąż. Możecie się mocno zdziwić!

Pomimo kilkukrotnych prób odnalezienia miłości na całe życie (w tym dwóch małżeństw) Doda jest obecnie singielką. Zarówno małżeństwo z Radosławem Majdanem, jak i Emilem Stępniem zakończyło się rozwodem. W pierwszym przypadku związek małżeński (trwający od 2005 do 2008 roku) miał się zakończyć przez zdradę piłkarza, w drugim (trwającym od 2018 do 2021 roku) również niewierność męża miała doprowadzić do rozwodu. W międzyczasie Doda zaliczyła również m.in. głośny związek z Nergalem, ale on też zakończył się z hukiem.

Zobacz: Znamy nowe imię Dody! Gwiazda zmieniła imię i zapowiada nowy singiel. To może być jeden z ostatnich

Stan cywilny Dody może się jednak zmienić już jesienią, gdy wystartuje specjalny show w Polsacie, w którym piosenkarka ponownie szukać będzie idealnego kandydata do życia w parze. Według naszych informacji, a jak zdaje się potwierdzać tytuł programu, Doda nie tylko pokaże w programie swoje życie, ale będzie też szukać w nim męża. Tytuł wskazuje, że mężczyzn, z którymi będzie się umawiać Doda, będzie aż 12. Z instagramowych relacji gwiazdy z ostatnich tygodni można wywnioskować, że randki będą odbywały się w różnych częściach Polski.

Jak wyglądała Doda jako dziecko? Zobacz w galerii poniżej zdjęcia nigdzie wcześniej niepublikowane 

Jak się okazuje, Doda ma bardzo sprecyzowane i konkretne wymagania co do tego, jaki powinien być jej trzeci mąż. Panowie pracujący w tych zawodach mogą zacierać ręce i stawać w konkury. Jak bez ogródek wypaliła na instastories:

Gdybym miała wychodzić trzeci raz za mąż, to, żeby nie być w***ana na minę jak ostatnio, chyba wyjdę za policjanta, prokuratora, albo sędziego

Następnie postanowiła jeszcze wyjaśnić, dlaczego szczęścia chce szukać akurat u przedstawicieli "zawodów mundurowych". - Przynajmniej będę miała pewność, bezpieczeństwo i święty spokój - stwierdziła.

Pozostaje kibicować, że Doda znajdzie tego jedynego i zakocha się, tym razem do tzw. grobowej deski. Wiadomo wszak, że bardzo o tym marzy...

Sonda
Czy Doda zostałaby Miss World?
Doda odbiera nagrodę od „Super Expressu”
Nasi Partnerzy polecają