Jakub Rzeźniczak

i

Autor: AKPA

Gratulacje!

Już wszystko jasne. Rzeźniczak wyjawił, co stoi za tajemniczym nagraniem. Na dowód pokazał zdjęcia

2023-09-11 10:14

Jakub Rzeźniczak (36 l.) i jego żona Paulina Nowicka (30 l.) jakiś czas temu wrzucili do sieci nagranie opatrzone tajemniczym cytatem. Fani podejrzewali, że stoi za tym wspaniała nowina o tym, że podziewają się dziecka. Wtedy ani piłkarz, ani jego żona nie potwierdzili, ale tez nie zaprzeczyli domysłom. Dziś wszystko już jest jasne. Para pochwaliła się zdjęciami z USG.

Już wszystko jasne. Rzeźniczak wyjawił, że spodziewają się dziecka

Pod koniec sierpnia na profilach Jakuba Rzeźniczaka i jego żony Pauliny pojawiło się nagranie, które wzbudziło wiele plotek i domysłów. Fani widząc na filmie przytulających się i całujących zakochanych, nie mieli wątpliwości, że wydarzyło się coś niezwykle istotnego w ich życiu. Pod postem zaczęły się pojawiać nawet gratulacje, bo wielu obserwujących uznało, że w ten nieco zawoalowany sposób para ogłasza radosną nowinę o ciąży. Dopiero wczoraj, w  niedzielę, 10 sierpnia, piłkarz potwierdził te przypuszczenia. Jego żona Paulina jest w ciąży, a na dowód odmiennego stanu Rzeźniczakowie pokazali zdjęcia  z USG.

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka - miłość w cieniu tragedii

Zewsząd popłynęły gratulacje. Tym bardziej, ze para całkiem niedawno borykała się ze stratą poprzedniej ciąży, a także tragedią, jaka spotkała piłkarza niedługo wcześniej. Przypomnijmy, że starszy synek Rzeźniczaka Oliwier, ze związku z Magdaleną Stępień, zmarł w 11 dni po swoich pierwszych urodzinach w wyniku nowotworu wątroby.  - Ciężko mi się o tym mówi, ale była jedna tragedia i była druga tragedia. Staraliśmy się walczyć, walczyć o siebie - mówił potem w rozmowie z Żurnalistą obrońca Kotwicy Kołobrzeg. Może dlatego para postanowiła wyprowadzić się z Warszawy i zacząć nowe życie w Kołobrzegu. Przyszłej mamie oraz dziecku życzymy dużo zdrowia. A tacie zapału i cierpliwości. Gratulacje!

Nie żyje syn Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień

Quiz. Jak ma na imię ta gwiazda? My podajemy nazwisko, ty wybierz imię!

Pytanie 1 z 12
Romanowska, aktorka, nowa prowadząca "Nasz nowy dom"