Kabaret Młodych Panów

i

Autor: Facebook/KabaretMlodychPanow Kabaret Młodych Panów

Kabareciarze zbierają pieniądze na pomnik Smolenia!

2019-08-25 11:13

Koledzy i koleżanki Bohdana Smolenia (+69 l.) zorganizowali zbiórkę na jego pomnik. W akcję zaangażował się m.in. Kabaret Młodych Panów. Artyści pokazali potwierdzenie przelewu.

Stowarzyszenie "Zostań Gwiazdą Kabaretu" zorganizowało zbiórkę na pomnik z wizerunkiem Bohdana Smolenia. Ma to być symboliczne uhonorowanie tego artysty, satyryka i kabareciarza. Pomysłodawcy mają już projekt stworzony wspólnie z Uniwersytetem Artystycznym oraz zgodę miasta Poznania. Monument najprawdopodobniej stanie na skwerze pomiędzy ulicą Rybaki a Strzałową, nieopodal Charlie Monroe Kina Malta. Brakuje już tylko pieniędzy, dlatego od początku wakacji trwa zbiórka. Fundusze zbierane są w czasie letnich festiwali, występów kabaretowych i koncertów. W akcję włączył się m.in. Kabaret Młodych Panów. Twórcy niedawno pochwalili się filmikiem z komisyjnego otwierania puszki oraz liczenia funduszy. Ostatecznie na konto Stowarzyszenia "Zostań Gwiazdą Kabaretu" trafiło od nich aż 2390,75 zł.

Zbiórka pieniędzy na budowę pomnika Bohdana Smolenia

Pieniądze na budowę pomnika można wpłacać na specjalne konto Stowarzyszenia Zostań Gwiazdą Kabaretu: 85 1090 1346 0000 0001 0456 0212 z dopiskiem "POMNIK".

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany