Kajra cierpi przez "Taniec z gwiazdami"! Ale się poobijała! [wideo]

2021-10-22 6:16
Kajra cierpi przez „Taniec z gwiazdami”. Ale się poobijała!
Autor: AKPA Kajra cierpi przez „Taniec z gwiazdami”. Ale się poobijała!

Kajra (37 l.) na parkiecie „Tańca z gwiazdami” daje z siebie wszystko, jednak okupuje to poważnymi siniakami, które zbiera głownie podczas treningów. Sławomir (38 l.) jednak staje na wysokości zadania i jak obiecywał jakiś czas temu, masuje żonie stópki i nie tylko.

Sławomir to wzorowy mąż. - Masuje stópki, przygotowuje kawkę, gorące drinki też dostaje, żeby się rozluźnić wieczorami, wozi mnie wszędzie… To bardzo fajna sprawa, kiedy ma się obok siebie kogoś kto tak o ciebie dba - rozpływa się Kajra nad uczynnością Sławomira. - Wykonują ogromną pracę. To są dziesiątki siniaków po treningach, ale obserwuję Kajrę i Rafała na parkiecie. Tańczą pięknie i jestem dumny z żony - zachwyca się Sławomir. Kajra przyznaje - Taniec trochę daje mi w kość… Siniaków jest naprawdę bardzo dużo. Cierpią wszystkie części ciała. To jest bardzo trudna praca, często ponad siły i wszyscy uczestnicy przechodzą samych siebie. Treningi trwają po osiem godzin, więc ciało, które jest do tego nieprzygotowane przeżywa ogromny szok do tego nauczenie się kolejnych kroków jest ogromnie trudne - opowiada „Super Expressowi” gwiazda, która bywa tak wyczerpana, że jej największym marzeniem staje się sen. - Jak przychodzę do domu, moje największe marzenie to położyć się i spać - śmieje się Magda, która jest przecież mamą. Okazuje się, że Kordian bardzo jej kibicuje. - Dziecko jest najważniejsze. Zawsze znajdę chwilę, żeby się poprzytulać. Czasem przyjeżdża z nami do studia, żeby popatrzeć. Musiał koniecznie poznać Maseraka, bo czekał na to bardzo i myślę, że się nie zawiódł - dodaje.

Zobacz także nasz wywiad wideo!

Kajra o „Tańcu z gwiazdami”: Boli mnie całe ciało!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE