Kammel oświadczył się koleżance z programu

i

Autor: AKPA/Kurnikowski, Piętka

Oświadczyny na wizji

Kammel oświadczył się koleżance z programu. Prezenter dla żartów padł na kolana!

2022-07-29 12:08

Tomasz Kammel (51 l.) to jeden z prowadzących "Pytania na śniadanie". Mężczyzna tworzy zgrany duet z Izabellą Krzan (27 l.). Ostatnio na wizji doszło do niecodziennej sytuacji. Kammel klęknął przed piękną pogodynką, Agnieszką Dziekan i... oświadczył się jej!

Tomasz Kammel to prezenter telewizyjny związany ze stacją TVP. On i Izabella Krzan tworzą jeden z najbardziej lubianych duetów prowadzących program poranny "Pytanie na śniadanie". Mężczyzna występuje również w roli gospodarza programów rozrywkowych takich jak "The Voice Kids", "The Voice Senior", "The Voice of Poland" czy "Dance Dance Dance". Krzan i Kammel świetnie się rozumieją i mają podobne poczucie humoru. Swego czasu byli nawet podejrzewani o romans. Jakiś czas temu wrzucili do mediów społecznościowych zdjęcie, na którym są ze sobą bardzo blisko. Prezenterzy postanowili sprawdzić, czy sukienka Izabelli Krzan pomieści ich dwójkę. W tym celu musieli się do siebie mocno przytulić. Plotki o romansie nie mają jednak nic wspólnego z rzeczywistością.

W wydaniu "Pytania na śniadanie" z środy, 27 lipca, znów doszło do sytuacji, która może stać się przyczyną kolejnych plotek. To właśnie w tym odcinku Tomasz Kammel oświadczył się pogodynce, Agnieszce Dziekan! Widzowie mogli zobaczyć, jak prezenterka zerka za kamerę i nie może skupić się na pracy. Wszystkiemu winni byli Krzan i Kammel, którzy wygłupiali się za plecami operatora. W pewnym momencie dziennikarz uklęknął przed pogodynką i… założył na jej stopę but. Zapytał przy tym, czy ta zgodzi się za niego wyjść!

Tomek, czekałam na to całe życie - powiedziała rozbawiona Dziekan.

Oczywiście cała sytuacja była żartem. Izabella Krzan skomentowała "zaręczyny" nawiązując do bajki o Kopciuszku.

Tak zmienił się Tomasz Kammel! Zobacz zdjęcia w naszej galerii

Tak mieszka Tomasz Kammel. Żyje jak król. Nie uwierzycie, co ma w domu!
Sonda
Lubisz duet Izabelli Krzan i Tomasza Kammela?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany