Karol Strasburger pochwalił się szwagrem

i

Autor: AKPA Bartosz Weremczuk i Karol Strasburger nagrodzeni przez Svietlanę Zwęgrodzką

Kim jest towarzysz Strasburgera?

Karol Strasburger nie zabrał żony na imprezę. Na Vip Crossa nie przyjechał jednak sam!

2023-06-27 5:30

Karol Strasburger (76 l.) to weteran imprezy Vip Cross, czyli corocznych zawodów offroadowych gwiazd. Prezenter „Familiady” tym razem do roli pilota zaprosił swojego szwagra Bartosza Weremczuka. We wcześniejszych latach zazwyczaj towarzyszyła mu żona Małgosia.

Już po raz szesnasty na torze Drive-Position w podwarszawskim Sękocinie odbyły się offroadowe zawody gwiazd o nazwie Vip Cross. W imprezie wzięli udział znani i lubiani, a wśród nich Karol Strasburger, który jako pomocnika tym razem wybrał przystojnego szwagra Bartosza. Panowie doskonale uzupełniali się na torze przeszkód, gdzie jedną z konkurencji była, m.in. jazda w alkogoglach, symulująca jazdę po alkoholu. Choć w zawodach biorą udział amatorzy nie ma tam taryfy ulgowej. - Bartek był moimi oczami. Wszystko jest jego zasługą - podsumował Strasburger współpracę z bratem żony. - Będę jego oczami zawsze jak będzie tego potrzebował – dodał Bartek. Widać, że doskonale się dogadują, a na koniec przybili sobie piątkę.

Kim jest szwagier Karola Strasburgera?

Bartosz Weremczuk, brat Małgorzaty Strasburger jest znanym i cenionym detektywem. Również jest osobą publiczną, często udziela się w mediach. Niegdyś porównywano go do Krzysztofa Rutkowskiego, co Bartkowi nie do końca się podobało. Prowadzi własną agencję detektywistyczną.

Karol Strasburger chroni córkę. Vlog Ewy Wąsikowskiej
Sonda
Czy Stan Borys słusznie pozwał Karola Strasburgera?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany