Karolina Pisarek dopiero została żoną, a już mówi o kłótniach. Co się dzieje w jej małżeństwie?

2022-08-01 12:16

Minęły zaledwie dwa miesiące odkąd Karolina Pisarek (24 l.) wzięła ślub z Rogerem Sallą (35 l.). To była bajeczna impreza, która kosztowała fortunę. Okazuje się jednak, że między nowożeńcami już dochodzi do spięć. A jak modelka, czuje się w roli żony?

Karolina Pisarek z mężem

i

Autor: akpa Karolina Pisarek z mężem

O ślubie Karoliny Pisarek było głośno na cały kraj. Najpierw TVN relacjonowało przygotowania narzeczonych do ślubu, a potem sama uroczystość również odbywała się pod czujnym okiem kamer, co było szeroko komentowane przez jej koleżanki z show-biznesu. Jednak modelka wydaje się tym nie przejmować i cieszy się, że dzień ślubu, był najpiękniejszym dniem w jej w życiu. Do tego mogła liczyć na sporą hojność zaproszonych gości. W kopertach dostali spore sumy, a największy przelew opiewał na 100 tysięcy złotych! Wydaje się, że Karolina i Roger żyją jak w bajce, ale okazuje się, że między nimi wcale nie jest tak kolorowo. 

Karolina Pisarek aż dwa razy doświadczyła zdrady!

Jak Karolina Pisarek czuje się jako żona?

Karolina wciąż wspomina swój wymarzony ślub. Rzeczywiście ceremonia była niezwykła, a narzeczeni nie oszczędzali na jej organizacji. Modelka już od dawna mówiła, że nie może się doczekać, aż zostanie żoną Rogera. Jak, pod dwóch miesiącach, czuje się w nowej roli?

- Zmieniło się sporo na plus dlatego, że jestem bardziej spokojna, jakby czuję, że życie jest jeszcze piękniejsze - zdradziła modelka w rozmowie z Party.

Pisarek już kłoci się z mężem

Gołym okiem widać, że Karolina i Roger idealnie do siebie pasują. Teraz, po zalegalizowaniu związku, powinno im się układać jeszcze lepiej. Tak do końca nie jest... Modelka została ostatnio zapytana, czy w ich małżeństwie dochodzi do sprzeczek. Odpowiedź Pisarek była bardzo szczera:

Chyba w każdym związku się zdarzają sprzeczki - przyznała szczerze Karolina Pisarek!

Sonda
Często kłócisz się ze swoim małżonkiem?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki