Karolina Pisarek

i

Autor: AKPA

Karolina Pisarek pierwszy raz o zdradzie byłego partnera: „Otwieram się przed kobietami, które myślą, że nadziei nie ma”

2021-10-27 12:52

Modelka Karolina Pisarek jakiś czas temu ogłosiła zaręczyny ze swoim partnerem Rogerem Salla. Dawniej, celebrytka była w kilku związkach, a niektóre z nich trwały nawet po kilka lat. W książce "Girl Power. Nie odkładaj marzeń na jutro" Pisarek po raz pierwszy zdradziła, że dwa razy w życiu została zdradzona. Domyślacie się kogo miała na myśli?

Karolina Pisarek jest wschodzącą gwiazdą modelingu, która swoje pierwsze kroki w tej branży stawiała w programie „Top Model”, emitowanym w telewizji TVN. Pomimo zajęcia drugiego miejsca, tuż po Radku Pestce, Karolina dalej prężnie działała, aby osiągnąć sukces. Jej silna wolna i chęć spełniania marzeń doprowadziły ją do miejsca, w którym jest teraz. W trakcie pandemii modelka zdecydowała się pozbierać w głowie wszystkie przełomowe doświadczenia ze swojego życia i przelać je na papier! O ciężkim starcie, początkach kariery oraz drodze do spełnienia marzeń można przeczytać w jej debiutanckiej książce.

Gwiazda TVN ze łzami w oczach przekazuje poruszające wieści. To nowy etap w życiu Karoliny Pisarek

Karolina Pisarek aż dwa razy doświadczyła zdrady!

Karolina Pisarek opowiada o zdradzie ex partnera

Zwyciężczyni „Ameryki Express” w swojej biografii pt. „Girl Power. Nie odkładaj marzeń na jutro” po raz pierwszy opowiedziała o zdradzie ze strony byłego partnera. Kto to taki? Karolina Pisarek nie podała konkretnego nazwiska. Jednak ponoć cała Polska mogła bacznie obserwować ich związek na Instagramie Karoliny. Modelka potrafiła dla miłości poświęcić wiele. Była nawet w związku na odległość. Tłumaczyła wówczas, że tysiące kilometrów, które oddzielają ją od ukochanego pozwalają jej zatęsknić i poczuć ogromną wdzięczność, gdy w końcu spotka się ze swoją miłością.

Nie zgodzę się, że związki na odległość nie mają racji bytu (…) Odczuwam tęsknotę, miłość i to niezrealizowane uczucie, a to coś pięknego! Oczywiście, trudno jest wytrwać razem na odległość. W dzisiejszych czasach mało jest ludzi, którzy podejmują się większych wyznań. Odległość nie jest wyznacznikiem czy barierą, bo obecnie rozchodzą się nawet pary, które mieszkają razem. Dzięki odległości możemy doświadczyć miłości i poczuć to, że za kimś tęsknimy i jak bardzo chcemy kogoś zobaczyć – wyznała Pisarek w rozmowie z Plejadą

Karolina Pisarek

i

Autor: wbf

Karolina Pisarek jeszcze niedawno unikała odpowiedzi na pewne niekomfortowe pytania dotyczące jej byłych związków. Dopiero niedawno, w swojej biografii pierwszy raz poruszyła temat zdrad, których doświadczyła w życiu. Najpierw ze strony przyjaciółki, potem partnera.

"W mojej książce opowiadam w małym procencie o tym, że jako nastolatka doświadczyłam zdrady mojej przyjaciółki, a jako dorosła kobieta doznałam również zdrady mojego byłego partnera. Pierwszy raz otworzyłam się na ten temat w mojej książce. Nie robię tego, po to żeby wyrzucić coś z siebie, a wręcz przeciwnie otwieram się przed kobietami, które myślą, że nadziei nie ma i jutra nie będzie i że właściwie już nie pokochają po raz kolejny. Chcę powiedzieć, że tak, tylko najpierw pokochaj siebie. W momencie kiedy pokochasz siebie, jesteś w stanie pokochać kogoś innego" - wyznała Pisarek w wywiadzie z Super Expressem

Sonda
Czy Karolina Pisarek dobrze odnalazła się w roli prowadzącej?