Kasia Cichopek nie może chodzić?! Nowy rok nie zaczął się dla niej dobrze

2023-01-05 22:30

Katarzyna Cichopek (41 l.) uwielbia aktywność fizyczną. Pod koniec 2022 roku zaprzestała jednak regularnych treningów i postanowiła do nich wrócić w styczniu. Było to jej noworoczne postanowienie. Gwiazda TVP rzuciła się w wir ćwiczeń i - jak okazało się po czasie - trochę przesadziła. Teraz ledwo może chodzić!

Kasia Cichopek nie może chodzić?!

i

Autor: AKPA

Kasia Cichopek prowadzi bardzo aktywny tryb życia, o czym doskonale wiedzą osoby, które obserwują jej profil na Instagramie. Aktorka chętnie pokazuje w mediach społecznościowych swoje mordercze treningi. Efekty tej ciężkiej pracy są jednak widoczne gołym okiem. Prowadząca "Pytania na śniadanie" może pochwalić się szczupłą, wysportowaną sylwetką i doskonałą kondycją. Pod koniec 2022 roku zaprzestała jednak regularnych treningów. Katarzyna Cichopek dużo podróżowała ze swoim ukochanym, Maciejem Kurzajewskim. Zakochani byli m.in. w Nowym Jorku. Noworocznym postanowieniem kobiety był zatem powrót do aktywności fizycznej

Kasia Cichopek nie może chodzić. Tak zaczął się dla niej nowy rok

Niestety, Kasia Cichopek, podobnie jak wiele innych osób w styczniu, postanowiła nie oszczędzać się i zacząć od bardzo intensywnych ćwiczeń. Ta decyzja nie była dla niej dobra. Jak wyznała w czwartkowym wydaniu "Pytania na śniadanie", zakwasy utrudniają jej chodzenie.

- Jest styczeń, pewnie masz dużo chętnych, w końcu postanowienia noworoczne - zwróciła się do trenera personalnego, który gościł w studiu - Ja też rzuciłam się w wir ćwiczeń i efekt jest taki, że dzisiaj nie mogę chodzić, bo mam takie zakwasy.

Faktycznie, widząc Kasię Cichopek w akcji, można zmęczyć się od samego patrzenia… Zobaczcie sami!

Sonda
Masz noworoczne postanowienia?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki