Kasia Cichopek podjęła ważną decyzję. Gwiazda TVP zabiera dzieci i ucieka

2022-07-30 4:01

Katarzyna Cichopek (40 l.) ma niezwykle intensywny czas i pracuje na planach trzech programów. Gdyby nie wsparcie Marcina Hakiela (39 l.), który spędza teraz wakacje z dziećmi, z pewnością byłoby to utrudnione. Gwiazda TVP planuje jednak wziąć urlop w sierpniu i uciec z pociechami…

Od kilkunastu dni Marcin Hakiel razem z Adamem (13 l.) i Helenką (9 l.) zwiedzają Stany Zjednoczone. W tym czasie Kasia Cichopek, która rozwodzi się z mężem, skupia się na pracy. Zdążyła jednak zaplanować zajęcia na czas, kiedy jej pociechy wrócą do Polski.

Kasia Cichopek znika

– Za chwilę ja rozpoczynam swój urlop z dzieciakami. Też zaplanowałam wiele różnych atrakcji, ale chciałabym się skupić też na odpoczynku. Jak wrócą z tak daleka, chciałabym, żeby doszli do siebie i żeby drugą połowę sierpnia znowu spędzili aktywnie – wyznała aktorka w JastrząbPost.

Zobacz: Znamy tygodniowy harmonogram Katarzyny Cichopek. Robi to dla dzieci

Podczas wakacji gwiazda planuje… zrezygnować z telefonu i Instagrama, na którym przecież zarabia!

– Mój grafik jest co roku bardzo powtarzalny. Lipiec zawsze był takim okresem, kiedy miałam zdjęcia do serialu, akurat teraz mamy program, dobrze się to wszystko poskładało, więc od sierpnia pakuję walizki, znikam, odpoczywam, nie podjęłam żadnych wyzwań zawodowych i nawet, uwaga, mam taki plan, żeby odstawić telefon i Instagram na dłuższy czas. Przynajmniej na dobrych kilka dni, bo chciałabym też odpocząć – dodała.

Kasia Cichopek o karierze i rodzinie
Sonda
Często korzystasz z telefonu?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki