Kasia Cichopek będzie miała własne kosmetyki

i

Autor: Akpa Kasia Cichopek będzie miała własne kosmetyki

Ale wygibasy!

Kasia Cichopek porwana do tańca przez gwiazdę disco polo! Co to były za ruchy!

2023-04-15 13:26

Kasia Cichopek (40l. ) słynie ze swojego optymistycznego nastawienia do ludzi i do życia. Ostatnio prowadziła benefis góralskiego zespołu disco polo. Atmosfera była na tyle dobra, że na moment wyszła z roli prowadzącej. Parkiet wręcz zapłonął od jej tańca z liderem zespołu. Zobaczcie, jak wywijali!

Kasia Cichopek oprócz bycia aktorką i osobowością telewizyjną spełnia się także jako prowadząca różnego rodzaju eventy. Ostatnio miała okazję poprowadzić benefis znanego zespołu disco polo, Kordian. Cichopek słynie ze swojego zamiłowania do tańca. Nie trzeba było jej zatem długo namawiać na to, żeby na chwilę porzuciła rolę prowadzącej i rozpaliła parkiet do czerwoności. Podczas tańca nie zabrakło również szarmanckich i miłych gestów w jej kierunku!

Benefis zespołu "Kordian". Kasia Cichopek porwana do tańca przez gwiazdę disco polo!

Kordian działa od 2013 r. Fenomen zespołu to połączenie charakterystycznych góralskich elementów muzycznych z bardzo rytmicznym disco polo. Liderem zespołu Kordian jest Wacław Cieślik, muzyk, artysta, autor tekstów i kompozytor. Największe hity grupy to m.in. utwory "Oczy czarne oczy" czy "Dziewczyna z gór", który na YouTubie zebrał ponad 82 miliony wyświetleń.

Swój benefis na pewno zapamiętają na długo. Lider zespołu porwał celebrytkę do tańca oraz zabawiał ją rozmową. Nie szczędził jej również szarmanckich gestów. Jak widać na zdjęciach, świetnie czuli się w swoim towarzystwie. A Kasia mogła sobie przypomnieć czasy "Tańca z Gwiazdami".

A Wy, kiedy ostatnio tańczyliście? Zagłosujcie w naszej sondzie!

Zobacz poniższą galerię: Cichopek i Hakiel płaczą po wywiadówce

Konrad Cieślik, Katarzyna Cichopek

i

Autor: instagram.com/kordian.cieslik
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski o wzajemnym zaufaniu
Sonda
Kiedy ostatnio tańczyłeś?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany