Katarzyna Cichopek

i

Autor: Instagram / @katarzynacichopek

Maciej się postarał

Cichopek delektuje się kawą. Fani patrzą na pierścionek! "Przepiękny"

2023-02-28 17:30

Katarzyna Cichopek (40 l.) wyleciała z ukochanym do Włoch. Po intensywnej zabawie na nartach, nadszedł czas na relaks przy kawie w urokliwym miasteczku Cavalese. Fani zwrócili na zdjęciach uwagę jednak na biżuterię aktorki. "Przepiękny pierścionek".

Katarzyna Cichopek zmieniła chyba nieco podejście do życia, odkąd związała się z Maciejem Kurzajewskim (50 l.). Kiedy tylko ma przerwę w nagraniach nowych odcinków "M jak miłość" oraz mniej dyżurów na planie "Pytania na Śniadanie", wybywa z ukochanym za granicę, by poznawać nowe miejsca i zdobywać podróżnicze doświadczenia. Ostatnio relacjonowała, jak m.in. Anną Muchą szusuje, a teraz wrzuciła zdjęcie, jak relaksuje się przy filiżance kawy we włoskim miasteczku. Widoki w tle piękne, ale na pierwszym planie on... pierścionek zaręczynowy!

Katarzyna Cichopek delektuje się kawą. Fani patrzą na pierścionek! "Przepiękny"

Katarzyna Cichopek być może chciała uwiecznić na zdjęciu moment wypoczynku, jednak całe show skradła błyskotka na jej palcu.

- Przepiękny pierścionek!

- Nie chodzi o widoki, tylko o pierścionek! - piszą podekscytowani fani.

Gwiazda, która do tej pory nie chciała za bardzo komentować swojego życia prywatnego, takimi zdjęciami tylko prowokuje internautów oraz media, by do tego życia zaglądać i o nie pytać. Czy już niebawem faktycznie sformalizuje związek z Maciejem Kurzajewskim? Jedno jest pewne, na wszystkich zdjęciach widać, jak głębokim i prawdziwym uczuciem się darzą.

Sonda
Cichopek i Kurzajewski pasują do siebie?

Czy nie wymagasz od siebie zbyt wiele?

Posłuchaj, jak wyznaczać sobie cele, aby być SZCZĘŚLIWYM!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają