Mamy zdjęcia

Wielki upadek Katarzyny Cichopek. To mogło skończyć się tragicznie

2023-02-26 14:11

Ojej, to mogło skończyć się tragicznie! Katarzyna Cichopek (41 l.) tak szusowała po alpejskich stokach, że w pewnym momencie straciła kontrolę nad nartami i wywaliła się jak długa. Sytuacja wyglądała naprawdę groźnie, ale na szczęście skończyło się tylko na siniaku.

Kasia Cichopek razem z dziećmi oraz ukochanym Maciejem Kurzajewskim (50 l.) przez ostatnie dni wypoczywali we Włoszech. Głównym celem zimowych ferii była jazda na nartach, choć w międzyczasie odwiedzili Wenecję. - Od rana jeździmy na nartach, warunki są naprawdę rewelacyjne - relacjonowała Kasia i pokazała mnóstwo filmów i zdjęć z wyjazdu. Jak dowiedział się „Super Express”, dzieci bardzo polubiły jej nowego partnera i świetnie czują się w jego towarzystwie.

Katarzyna Cichopek miała wypadek na stoku

Podczas jednego ze zjazdów z alpejskiego szczytu gwiazda "M jak miłość" straciła kontrolę nad nartami i runęła na ubity śnieg. Sytuacja, chociaż wyglądała poważnie, bardzo rozbawiła Kurzajewskiego. "Zwalam z nóg" – podpisał wideo, które znalazło się na jego profilu na Instagramie.

Wszystko, co dobre, kiedyś się kończy – ferie także. Będzie jednak co wspominać - w szczególności prowadzący "Pytanie na śniadanie", którzy w ciągu ostatnich pięciu miesięcy zwiedzili pół świata. Byli w Izraelu, USA, Jordanii, a teraz w Italii. 

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski o rodzinnych relacjach. Jak mama i synowie Maćka traktują Kasię?
Sonda
Lubisz jeździć na nartach?
Nasi Partnerzy polecają