Kasia Cichopek SPRZEDAJE dom. Problemy finansowe u Cichopków?

2012-04-09 10:55

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel wpadli w niemałe kłopoty finansowe. Wysoka rata kredytu, brak pieniędzy, zmniejszające się zarobki... Nic dziwnego, że postanowili zmienić dom na mniejszy. Problem w  tym, że nikt nie chce kupić ich rezydencji wartej 4 miliony!

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel spłacają 18 tysięcy złotych kredytu miesięcznie. Początkowo rata ich kredytu wynosiła 15 tysięcy, ale że kredyt zaciągnięty był we frankach - wraz ze zmianą kursu wzrosła rata.

Zarobki pary bynajmniej nie powiększają się z miesiąca na miesiąc. Można powiedzieć, że jest odwrotnie - Kasia Cichopek coraz rzadziej pojawia się na planie M jak miłość, za odcinek Sexy Mamy na Polsat Cafe inkasuje jedynie 2 tysiące złotych...

- A dochody Kasi i Marcina z roku na rok maleją. Odkąd w "M jak miłość" są nowi bohaterowie, postać Kingi pojawia się rzadziej. A mniej dni zdjęciowych to mniej pieniędzy w budżecie. Kokosów nie przynosi też prowadzenie programu "Sexy Mama" w Polsat Cafe. Zarobki Kasi to ok. 2 tysiące za odcinek. Szkoły tańca Marcina na Żoliborzu i Mokotowie prosperują nieźle, ale czas boomu na taniec powoli mija. - zdradził ich znajomy w rozmowie z Na żywo.

Nic więc dziwnego, że para ma problemy ze spłatą kredytu. Cichopki postanowili zatem sprzedać dom - rezydencję w Wilanowie. Aktualnie trwa tam remont. Cena lokum to 4, 1 miliona złotych! Myślicie, że uda im się sprzedać dom i wyjść z długów?

- Aktualnie trwa tam remont. Właściciele liczą, że dopieszczone zgodnie z najnowszymi trendami lokum zachęci kupców i podbije stawkę. Kasia i Marcin tak jak setki młodych małżeństw wpadli w pułapkę, zaciągając duży kredyt we frankach. Choć systematycznie płacą raty od 5 lat, kredyt wcale nie zmalał, ale się powiększył - informuje nas znajomy Cichopków w Na żywo.

Przez 5 lat udało im się spłacić około miliona złotych. Jeszcze zatem sporo do spłaty przed nimi...

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE