Szaleństwo!

Kasia Cichopek szczerze o swoim pierwszym razie. "Niesamowita przygoda"

2023-07-26 12:29

Kasia Cichopek właśnie jest na wakacjach, a czas urlopu sprzyja osobistym wyznaniom. Gwiazda programu "Pytanie na śniadanie" i serialu "M jak miłość" zdecydowała się wyznać prawdę o swoim pierwszym razie. Aktorka szczerze zdradziła, że była to "niesamowita przygoda". Katarzyna Cichopek poczuła się jak w "innym świecie". Zobacz w naszej galerii niesamowite zdjęcia z pierwszego razu Kasi Cichopek w Morzu Śródziemnym. Zazdrościmy wrażeń!

Kasia Cichopek na wakacjach.  Cieszy się zasłużonym urlopem

Kasia Cichopek pod koniec zeszłego tygodnia w nieco za dużych butach i krótkiej spódniczce ogłosiła, że rozpoczyna urlop. - Robi się tu gorąco - napisała na Facebooku gwiazda serialu "M jak miłość" i jedna z prowadzących "Pytanie na śniadanie" w TVP. Z kolei na innym zdjęciu fani zwrócili uwagę na to, że na palcu Kasi Cichopek nie widać pierścionka zaręczynowego. Na szczęście nic nie wskazuje na to, żeby aktorka i Maciej Kurzajewski przechodzili jakiś kryzys w związku. Wakacyjny nastrój zepsuła nieco "Kurzopkom" bezczelna akcja internetowych oszustów, którzy w niecnym celu podszyli się i pod Katarzynę Cichopek, i pod Macieja Kurzajewskiego. Jednak co złe, to za nimi. Teraz zakochani wreszcie mogą cieszyć się w pełni zasłużonym urlopem. A ten jest zupełnie niesamowity. Kasia Cichopek przeżyła na nim swój pierwszy raz, jeśli chodzi o nurkowanie w Morzu Śródziemnym!

Kasia Cichopek i jej pierwszy raz w Morzu Śródziemnym. "Przez chwilę poczułam się jak w innym świecie"

Wniebowzięta gwiazda TVP zdradziła sekret swoich wakacji w obszernym wpisie na Facebooku. - Dzisiaj miałam niesamowitą przygodę z rodzinnym nurkowaniem! To był mój pierwszy raz w morzu Śródziemnym i nie mogłam się doczekać, aby odkryć jego podwodne piękno. Przez chwilę poczułam się jak w innym świecie, otoczona pięknymi roślinami i tętniącym życiem podwodnym - wyznała podekscytowana Katarzyna Cichopek

W naszej galerii prezentujemy niesamowite zdjęcia z wakacji Kasi Cichopek

Nurkowanie zwłaszcza z synem, dla którego odważyłam się to zrobić, było jeszcze bardziej wyjątkowe, ponieważ mogliśmy dzielić się naszymi emocjami i odkryciami. To był naprawdę niezapomniany dzień! - napisała gwiazda "Pytania na śniadanie" i M jak miłość". 

Historia miłości Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego