Kasia Cichopek walczy z plotkami. “Powoli brakuje mi już sił”

i

Autor: AKPA

Kasia Cichopek walczy z plotkami: “Powoli brakuje mi już sił”

2022-03-15 15:37

Katarzyna Cichopek (40 l.) jakiś czas temu poinformowała fanów o rozstaniu z mężem Marcinem Hakielem (39 l.). Gwiazda „M jak miłość” nie spodziewała się, jak wielkie zainteresowanie wzbudzi ta decyzja. Jednocześnie w sieci pojawiło się wiele plotek, które ostatecznie przelały czarę goryczy. „Jestem tym załamana” - wyznała aktorka.

Prezenterka „Pytania na śniadanie” oraz jej mąż Marcin Hakiel poznali się w 2005 r. w trakcie nagrań do „Tańca z gwiazdami”. Od tamtej pory byli niemal nierozłączni. Przez 17 lat pielęgnowali głębokie uczucie, które połączyło ich w tanecznym show. Ich miłość nie przetrwała jednak próby czasu. 11 marca aktorska para opublikowała oświadczenie w mediach społecznościowych, w którym poinformowała fanów o rozstaniu. W sieci pojawiły się liczne plotki, które mocno dotknęły Kasię Cichopek. Aktorka nie ukrywała, że jest jej bardzo przykro.

Zobacz: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się. Aktorka wydała oświadczenie

Cichopek walczy z plotkami

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel niedawno wydali oświadczenie, w którym przyznali się do zakończenia ich związku.

- Drodzy, Podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie, prosimy o uszanowanie naszej i ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować. Katarzyna Cichopek-Hakiel i Marcin Hakiel – napisali na Instagramie.

Małżeństwo Kasi Cichopek i Marcina Hakiela uchodziło za idealne. Nic więc dziwnego, że po ich rozstaniu regularnie pojawiają się w sieci informacje o powodach rozłąki. Aktorka nie spodziewała się aż takiego zainteresowania. Oliwy do ognia dolewają ciągle pojawiające się plotki, które doprowadzają Katarzynę do rozpaczy.

- Jestem tym załamana i powoli brakuje mi już sił, by się tłumaczyć z rzeczy, które nie miały miejsca i wyssanych z palca plotek – czytamy na Jastrząb Post.

Zobacz niżej galerię ze zdjęciami Kasi Cichopek i Marcina Hakiela.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się!
Sonda
Jesteś zaskoczony rozstaniem Cichopek i Hakiela?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany