Kasia Sawczuk ujawnia prawdę o swoim zdrowiu. Gwiazda "Dziewczyn z Dubaju" zainwestowała w drogi sprzęt

2021-12-02 6:01
Katarzyna Sawczuk
Autor: AKPA

Katarzyna Sawczuk (23 l.), którą właśnie możemy oglądać na ekranach kin w hicie Marii Sadowskiej „Dziewczyny z Dubaju” ma piękny uśmiech. Młodziutka aktorka postanowiła jednak udoskonalić swój zgryz i zainwestowała w aparat na zęby. I choć z pozoru go nie widać, bo jest zainstalowany od wewnątrz, to celebrytka odczuwa pewien dyskomfort i jak sama przyznaje, nieco sepleni.

Wygląd wyglądem, ale zdrowie najważniejsze. Kasia Sawczuk, której wdzięki możemy właśnie podziwiać w kinach w całej Polsce za sprawą wyprodukowanego przez Dodę hitu "Dziewczyny z Dubaju" właśnie wzięła się za swoje uzębienie. Choć aktorka na pozór miała ładne ząbki, postanowiła udoskonalić swój zgryz. Ortodonta zaproponował jej wewnętrzny aparat na zęby. Mimo że jest niemal niewidoczny, to jednak, kiedy Katarzyna zaczyna mówić, pojawiają się "schody". Gwiazda sepleni. - Mówię sepleniąco, ale mam założony wewnętrzny aparat na zęby - zdradziła nam Kasia. Czy przez to może nie mieć teraz propozycji filmowych? - Zobaczymy, to jest świeża sprawa, tak naprawdę zweryfikuje to czas. Miałam pewien dylemat, ale musiałam zdrowotnie podjąć taką decyzję - tłumaczy gwiazda.

Sawczuk mimo młodego wieku ma w swoim dorobku wiele sukcesów, zarówno jako wokalistka, jak i aktorka. Znamy ją m.in. z takich produkcji jak: "Pierwsza miłość", "Zakochani po uszy" czy "Belfer".

Celebrytka ma na swoim koncie także kilka medialnych związków. Była związana z aktorami: Maciejem Musiałem, Antonim Królikowskim, Patrykiem Pniewskim, Nikodemem Rozbickim, tancerzem Jackiem Jeschke i piosenkarzem Mattią Rosinskim

Więcej w naszym materiale wideo na se.pl

Kasia Sawczuk sepleni przez aparat na zębach. Czy straci przez to propozycje filmowe?
Sonda
Czy Anna Mucha jest seksowna?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE