Kasia Sokołowska pokazała pierwsze zdjęcie synka. Co za słodziak!

i

Autor: AKPA/Kurnikowski

Gratulujemy!

Kasia Sokołowska pokazała pierwsze zdjęcie synka. Co za słodziak!

2022-07-23 18:00

Katarzyna Sokołowska (49 l.) właśnie pochwaliła się pierwszym zdjęciem synka! Reżyserka pokazów modowych i osobowość telewizyjna późno cieszy się urokami macierzyństwa. Choć wcześniej nie publikowała żadnych informacji dotyczących swojego porodu, teraz swoim szczęściem była gotowa podzielić się już z fanami. Nie zabrakło gratulacji od nich oraz innych gwiazd!

Kasia Sokołowska została mamą. Opublikowała pierwsze zdjęcie malucha!

Kasia Sokołowska, znana widzom m.in. z programu "Top Model" właśnie została mamą! Modowa ekspertka urodziła dopiero w wieku 49 lat. Pomimo późnego macierzyństwa gwiazda ewidentnie dobrze odnajduje się w roli świeżo upieczonej mamy. Właśnie opublikowała pierwsze zdjęcie na swoim koncie na Instagramie, na którym widać stópki malucha! Sokołowska nie zdecydowała się jednak pokazać twarzy synka.

Katarzyna Sokołowska słodkie zdjęcie opatrzyła prostym podpisem: "Szczęście". Fani złożyli oczywiście jurorce "Top Model" masę serdecznych życzeń! My także gratulujemy. 

O ja Cię ale cudo malutkie stopeczki?❤️❤️❤️ Pani Kasiu ogromne gratulacje dla obojga rodziców?????? - pisali wzruszeni fani!

Wow gratulacje ❤️❤️❤️❤️❤️ - nie zabrakło także gratulacji od innych gwiazd, w tym Joanny Koroniewskiej.

Katarzyna Sokołowska właśnie została mamą! A jak prezentowała się w ciąży? Przypomnijcie to sobie w naszej galerii zdjęć poniżej.

Dieta mamy - odżywianie przed ciążą
Sonda
Czy Kasia Sokołowska powinna w tym wieku zachodzić świadomie w ciążę?