Kasia Tusk sprzedaje kosmetyki. Ile na tym zarobi?

2013-10-03 22:38

Szafiarka Kasia Tusk rozkręca się coraz bardziej. Nie dosyć, że zarabia kilkadziesiąt tysięcy na swoim blogu, to właśnie zaczyna stawiać pierwsze kroki w przemyśle kosmetycznym. Prawdziwa z niej bizneswoman!

Kasia Tusk nie próżnuje. Właśnie poinformowała wiernych czytelników swojego bloga o tym, że już teraz mogą "pachnieć jak ona".

Przeczytaj: Kasia Tusk w dresach czy w romantycznej sukience?

- Od dziś możecie już kupić limitowaną edycję pudełka, do którego sama dobrałam wszystkie produkty - zachęca na blogu. - Wcześniejsze pudełka były sygnowane m.in przed markę Burberry, Harrods'a czy blogerkę "The Men Repeller", jest mi więc niezwykle miło, że jako pierwsza blogerka w Polsce dostałam taką możliwość - pisze Kasia na swoim blogu.

Zobacz: PiS-owska "Kasia Tusk". Podobna do oryginału?

Pudełko z zestawem kosmetyków wybranych przez córkę premiera kosztuje 49 złotych. Wydaje się, że jet to niewielka kwota, ale kiedy otworzymy magiczne pudełko Kasi Tusk, okazuje się, że w środku znajdują się... miniprodukty, takie jak próbki w sklepach.

Skusisz się?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE