Katarzyna Warnke wymuskała sobie gniazdko

i

Autor: instagram/Akpa Katarzyna Warnke wymuskała sobie gniazdko

Kasia Warnke szokuje łazienką! Te foty na długo utkną w pamięci

2021-01-19 7:36

Do tej pory Katarzyna Warnke (45 l.) i Piotr Stramowski (34 l.) chronili swoją prywatność. Ale najwyraźniej ciągnąca się od roku pandemia koronawirusa, przymusowe siedzenie w domu i brak pracy w teatrze sprawiły, że artyści zaczęli się nudzić. Dla przypomnienia o sobie postanowili się pochwalić swoim gniazdkiem. Na szczególną uwagę zwraca łazienka z nietypową wanną. Te foty na długo utkną w pamięci.

Nowoczesny styl zdecydowanie nie jest w ich guście. Patrząc na wystrój mieszkania, mamy wrażenie, jakbyśmy cofnęli się w czasie. Ale to zrozumiałe – Katarzyna i Piotr mieszkają w Warszawie w starej kamienicy na Starej Ochocie. Nowoczesne bądź loftowe wnętrza zdecydowanie nie pasowałyby do zabytkowego budynku. Dlatego też małżonkowie zdecydowali się na styl retro. Kuchnia sięga do samego sufitu i ma ponad trzy metry wysokości.  „Jak sięgać, to wysoko. Kuchnia, która chciała być salonem” – napisała aktorka pod zdjęciem.

Para zdecydowanie wyłamała się z najnowszych trendów urządzania. Ale dzięki temu ich mieszkanie jest bardzo przytulne. Zdecydowanie najciekawszy jest wystrój łazienki. Takiej łazienki jeszcze nie widzieliście! Co tam można wyrabiać!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Agnieszka Kaczorowska w ciąży. Gwiazda "Klanu" potwierdza - Jesteśmy przeszczęśliwi

KONIECZNIE ZOBACZ ZDJĘCIA

Gwiazdy bez maski. Szokujące słowa Urszuli o szczepionkach na COVID. Stanowcza deklaracja
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE