Katarzyna Cichopek

i

Autor: AKPA / Kurnikowski

"Dziwne zgrubienia"

Cichopek pozuje do zdjęć w Nowym Jorku. Fani patrzą na jej stopy

2022-11-29 18:30

Katarzyna Cichopek (40 l.) pochwaliła się na Instagramie efektami nowej sesji zdjęciowej dla jednej z odzieżowych marek. Pozując w Nowym Jorku w stylizacji "na Carrie Bradshaw", naraziła się niektórym fanom na krytyczne komentarze. Nie spodobały im się stopy gwiazdy...

Katarzyna Cichopek to ostatnimi czasy wyjątkowo zapracowana osoba. Nie dość, że pojawia się na planie "M jak miłość", gdzie wątek jej serialowej rodziny stale jest rozbudowywany, współprowadzi "Pytanie na Śniadanie", a także rozwija karierę influencerską. I choć wiele osób twierdzi, że jej Instagram wygląda jak baner reklamowy, ona zdaje się tym nie przejmować, zadowalając najwierniejszych fanów i odbiorców, którzy chętnie kupują to, co zareklamuje. No właśnie, ostatnia sesja, podczas której promowała pewną markę odzieżową, wykonana została w... Nowym Jorku.

Katarzyna Cichopek pozuje do zdjęć w Nowym Jorku. Fani patrzą na jej stopy

Katarzyna Cichopek ma bardzo zaangażowanych obserwatorów, nic więc dziwnego, że dba o nich, publikując zdjęcia z dziećmi czy ukochanym. I choć wydawało się, że po powrocie z Izraela nie wylatywała nigdzie indziej, teraz pochwaliła się efektami sesji zdjęciowej z Nowego Jorku. Kadry przypominają te, które mogliśmy oglądać w "Seksie w wielkim mieście", a dokładniej wtedy, kiedy nagrywane były sceny pod nowojorskim lokum Carrie Bradshaw. Katarzyna Cichopek postawiła na czarną sukienkę i element, jakiego nigdy nie zabrakło w garderobie serialowej ikony stylu i specjalistki od seksu - szpilek od Manolo Blahnika. Internauci zwrócili na to uwagę, przy okazji komentując... stopy polskiej aktorki.

- Dziwne zgrubienia na stopach.

- Coś ze stopami nie tak...

Przy okazji publikacji zdjęć wydało się, że niedawno, kiedy Maciej Kurzajewski (49 l.) udał się do Stanów, by wziąć udział w "TCS New York City Marathon", obecna na miejscu była z nim również jego partnerka. To tam miało dojść do zaręczyn pary.

Sonda
Cichopek i Kurzajewski pasują do siebie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają