Mamy zdjęcia

Wyszło na jaw, kto rządzi w związku Cichopek i Kurzajewskiego. Tego się nie spodziewaliśmy

2022-11-21 5:11

Katarzyna Cichopek (40 l.) i Maciej Kurzajewski (49 l.) nie muszą już ukrywać swojej miłości. Prowadzący "Pytanie na śniadanie" dzięki temu, że razem pracują, spędzają ze sobą więcej czasu - także w drodze z pracy i do pracy. Do studia przyjeżdżają bowiem jednym autem. Ale za kierowcę robi... Cichopek.

Po nagraniu sobotniego odcinka śniadaniówki, Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski opuścili razem studio TVP przy Woronicza w Warszawie. Wcześniej unikali wspólnego pokazywania się, by nie podsycać krążących już plotek o ich romansie. Teraz, kiedy cały świat wie o ich wielkiej miłości, mogą bez obaw chodzić razem za rękę i obdarowywać się czułościami.

Kasia Cichopek rządzi za kierownicą

Tak właśnie było w ostatni weekend. Humory ich nie opuszczały, a Kasia łapiąc Maćka za ramię z dumą prezentowała ogromny zaręczynowy pierścionek. Ku zaskoczeniu wszystkich oboje wsiedli do... luksusowego audi, które należy do gwiazdy "M jak miłość". Wygląda na to, że Maciek nie ma problemu z tym, że w tym związku to on robi za pasażera. Dzięki temu, że korzystają z jednego auta mają nie tylko więcej czasu dla siebie, ale też przyczyniają się do mniejszego zanieczyszczania powietrza. Brawo dla nich!

Związek Cichopek i Kurzajewskiego był tajemnicą

Przez kilka miesięcy Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ukrywali swój związek i wychodziło im to świetnie. Unikali popularnych miejsc, gdzie paparazzi mogliby zrobić im zdjęcia. Ujawnili się na początku października w 40. urodziny gwiazdy "M jak miłość". Nie wiadomo, czy wpływ na to miał komentarz Pauliny Smaszcz. Była żona gwiazdora TVP pozwoliła sobie na kąśliwości w kierunku zakochanych.

Sonda
Cichopek i Kurzajewski pasują do siebie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany