TYLKO U NAS

Cichopek i Kurzajewski przytulają się pod TVP! Pierwsze takie zdjęcia

2022-11-10 17:22

Katarzyna Cichopek (40 l.) i Maciej Kurzajewski (49 l.) poprowadzili czwartkowe wydanie "Pytania na Śniadanie". Kilka godzin po zakończeniu pracy wyszli z siedziby TVP, trzymając się za ręce. Prezenter przytulał partnerkę, a uśmiechy nie schodziły im z twarzy. Urocza para?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie mają spokoju, odkąd na jaw wyszło, że są parą. Zapewne nie chcieli ujawniać swojego uczucia, jednak zostali zmuszeni, by to zrobić. Przyczyniła się do tego Paulina Smaszcz (49 l.), która wymownie skomentowała urodzinowy post aktorki, wprost pisząc, że gwiazda przebywa na wyjeździe w Izraelu z ukochanym. Kurzopki, jak pieszczotliwie nazwali parę internauci, nie komentują rewelacji na temat swojego życia prywatnego. Ciężko będzie im jednak uciszyć medialne zamieszanie wokół siebie, gdyż bardzo często prowadzą "Pytanie na Śniadanie". Dyżur na planie śniadaniówki mieli chociażby 10 listopada. Kiedy opuszczali miejsce pracy, czekał na nich paparazzi.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski przytulają się pod TVP! Pierwsze takie zdjęcia

Przez kilka miesięcy Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ukrywali swój związek i wychodziło im to świetnie. Unikali popularnych miejsc, gdzie paparazzi mogliby zrobić im zdjęcia, ba, nawet od czasu ujawnienia ich zażyłej relacji nie wychodzili razem z siedziby TVP. Aż do teraz! W czwartek postanowili zadebiutować jako para, trzymają się za ręce, przytulając się oraz czule na siebie spoglądając. Widać, że niespodziewana sesja na Woronicza nie popsuła im humorów, bo kiedy zasiedli w białym audi aktorki, nadal się uśmiechali.

Kasia miała na sobie ciemną stylizację, do której dopasowała ogromną torbę, która absolutnie nie pasowała do całości. Czy kogoś jeszcze to dziwi? Nie powinno. Na jesienną klasykę postawił z kolei Maciej, który do zielonego swetra dopasował płaszcz w kratę, czarne dżinsy oraz brązowe botki.

Ładna z nich para?

Sonda
Co myślisz o ostatnich wypowiedziach Pauliny Smaszcz na temat Kurzajewskiego i Cichopek?