Paulina Smaszcz ostro komentuje związek Cichopek i Kurzajewskiego

i

Autor: AKPA, Instagram

Paulina Smaszcz

Była żona Kurzajewskiego ostrzega Cichopek: "Uważaj proszę, bo KŁAMCY tak szybko się nie zmieniają"

2022-10-08 15:21

Paulina Smaszcz ponownie zabrała głos w sprawie związku Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, który jest jej byłym mężem. To właśnie po jej komentarzu para postanowiła ujawnić swoją miłość przed światem. Teraz Smaszcz w rozmowie z mediami postanowiła odnieść się do związku Kurzajewskiego i Cichopek. - Sytuacja była nie do zniesienia - mówi Paulina.

Paulina Smaszcz uderza w Kurzajewskiego

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski byli razem przez 24 lata. Kiedy w 2022 roku ogłosili rozstanie wszyscy byli w szoku, ponieważ byli uważani za szczęśliwą parę. Najwyraźniej była żona Kurzajewskiego do tej pory ma żal do byłego męża. Świadczyć o tym może uszczypliwy komentarz, który zamieściła pod jednym z najnowszych zdjęć Kasi Cichopek. - Cieszę się, że @maciejkurzajewski zabrał Cię do Izraela, który zna doskonale i spędzacie wspaniale Twoje 40. urodziny! (...) Kasiu, zapytaj Maćka, co zorganizował dla mnie jako matki swoich dzieci na moje 40. urodziny. Odpowiedź brzmi: NIC. Obyś ty była przy nim szczęśliwa i spełniona. Uważaj tylko, proszę, bo KŁAMCY tak szybko się nie zmieniają. Zapytaj też, co powiedział swoim synom, dlaczego jest teraz w Izraelu. Mimo wszystko spędzaj swoje urodziny wspaniale - napisała 49-latka na profilu Kasi. Choć komentarz po jakimś czasie zniknął, to najwyraźniej skłonił Cichopek i Kurzajewskiego do szczerego wyznania. Kilka godzin później na profilach prezenterów pojawiły się wspólne zdjęcia z opatrzone miłosnymi wyznaniami.

Była żona Kurzajewskiego komentuje jego nowy związek z Cichopek

Jednak na komentarzu w mediach się nie skończyło i Paulina Smaszcz podzieliła się swoją opinią na temat związku Macieja Kurzajewskiego z Kasią Cichopek w mediach. Po tym, jak "Fakt" poprosił prezenterkę o ponowny komentarz w tej sprawie, ta chętnie odpowiedziała. - Życzę Kasi i Maćkowi, wszystkiego najlepszego i dużo szczęścia. Niech będą szczęśliwi dla spokoju mojego i moich synów. Dla naszej całej rodziny ta sytuacja była już nie do zniesienia i zakłócała naszą codzienność. Teraz w moim życiu i w życiu moich synów nowe, wspaniałe, życiowe wyzwania, a dla mnie zawsze dobro dzieci było i jest najważniejsze - czytamy. Maciej Kurzajewski na razie nie skomentował słów byłej żony. Obecnie przebywa z Kasią Cichopek w Izraelu, gdzie świętują jej 40. urodziny.

Sonda
Czy uważasz, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pasują do siebie?
Katarzyna Cichopek odzyskała wolność. Urządzi przyjęcie rozwodowe jak Doda?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany