Kasia Cichopek zmieniła nazwisko

i

Autor: Akpa Kasia Cichopek zmieniła nazwisko

Stało się!

Kasia Cichopek przedstawiła Macieja Kurzajewskiego dzieciom! Miłość kwitnie!

2022-10-08 5:30

Mówi się, że prawdziwe życie zaczyna się po czterdziestce i chyba coś w tym jest. Katarzyna Cichopek (40 l.) już na rok przed okrągłymi urodzinami poczyniła spore kroki do poważnych zmian w życiu. 17 marca oficjalnie ogłosiła rozstanie, a 25 września rozwiodła się z Marcinem Hakielem (39 l.). Para układa sobie teraz życie bez siebie. Tancerz po kolei odkrywa karty nowego związku. Gwiazda „M jak miłość” również idzie do przodu ze swoim życiem miłosnym. W końcu potwierdziła swój związek z Maciejem Kurzajewskim. Mówi się też, że aktorka już przedstawiła nowego ukochanego dzieciom i one... go polubiły!

Choć wiele osób nie mogło w to uwierzyć, Kasia Cichopek i Marcin Hakiel nie są już razem. Łączą ich jedynie dzieci: Adaś (13 l.) i Helenka (9 l.), które oboje kochają nad życie. To właśnie z myślą o nich postanowili rozstać się z klasą.

– Każde z nas jest dorosłe i każde z nas postępuje według własnych odczuć i jest odpowiedzialne za swoje decyzje. Ja mogę mówić tylko o sobie. Absolutnie nie zamierzam ani komentować, ani tym bardziej mówić źle o Marcinie, z szacunku do 17 wspólnie przeżytych lat i przede wszystkim z szacunku dla naszych dzieci. Zawsze będziemy je wspólnie wychowywać, bo oboje jesteśmy ich rodzicami i dobro Adasia i Helenki jest dla mnie absolutnym priorytetem. Skupiam się wyłącznie na nich – mówiła „Super Expressowi” aktorka.

Najwyraźniej czas leczy rany. Para porozumiała się w sprawie opieki nad pociechami i układa sobie życie u boku nowych partnerów. Marcin już dawno przedstawił dzieciom swoja nową partnerkę. Coraz częściej pokazuje zdjęcia i filmiki z momentów spędzanych z piękną blondynką z Wrocławia. Adam i Helenka polubili się także z córeczką ukochanej tancerza. Natomiast swego czasu głośno było o zbliżeniu się Katarzyny Cichopek do Macieja Kurzajewskiego (49 l.), kolegi z „Pytania na śniadanie”. W końcu prezenterzy zdecydowali się potwierdzić te doniesienia! Cichopek udostępniła na Instagramie ich wspólne zdjęcie z podpisem "Miłość". Już z naszych wcześniejszych informacji wynikało, że aktorka niedawno przedstawiła Macieja swoim dzieciom.

– Ja się cieszę miłością każdego dnia ze swoimi dziećmi... One są dla mnie absolutnym priorytetem i na nich się skupiam, a także na swojej pracy zawodowej – odpowiedziała wymijająco celebrytka zapytana o nową miłość.

Wczoraj Kasia obchodziła 40. urodziny. Nie zdecydowała się jednak na huczną imprezę. Świętowała w kameralnym gronie bliskich osób, z dala od błysku fleszy. A ponieważ na 7 października przypadł czas, kiedy dzieci były z Marcinem, postanowiła już tydzień wcześniej, w ramach swoich urodzin zabrać je na wspólną wyprawę do Londynu. Tam oddawali się wszelkim atrakcjom, jakie oferuje to popularne miasto.

Warto zauważyć, że z twarzy Kasi Cichopek nie znika uśmiech. Bije również od niej ogromny spokój. Najwyraźniej jest zadowolona ze swojego życia i z nadzieją oraz optymizmem patrzy w przyszłość.

– Teraz po prostu zaczął się nowy rozdział w moim życiu – wyznała nam niedawno.

Widać, że Cichopek i Kurzajewski są szczęśliwi. Życzymy dużo miłości!

Katarzyna Cichopek odzyskała wolność. Urządzi przyjęcie rozwodowe jak Doda?
Sonda
Śledzisz życie Kasi Cichopek i Marcina Hakiela?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany