Zmordowana Kasia Cichopek chwali się, że spaliła 300 kalorii. Tak wygląda jej weekend z dziećmi

i

Autor: Piotr Grzybowski/Super Express

Ależ zdjęcia

Katarzyna Cichopek niczym rasowa Barbie pręży się w różowym kostiumie kąpielowym. Widać podobieństwo do słynnej lalki?

2023-07-29 18:18

Katarzyna Cichopek uwielbia dzielić się z fanami swoim życiem. Gwiazda jest wyjątkowo aktywna na Instagramie gdzie publikuje zdjęcia swoich stylizacji. Aktorka obecnie odpoczywa w malowniczej Turcji i już zdążyła pochwalić się kostiumami kąpielowymi i przepięknymi widokami. Na najnowszym zdjęciu Katarzyna Cichopek pozuje w jednoczęściowym stroju kąpielowym, który z powodzeniem mogłaby przywdziać sama Barbie.

Katarzyna Cichopek w różowiutkim kostiumie kąpielowym niczym Barbie

Katarzyna Cichopek uwielbia wrzucać zdjęcia swoich stylizacji na Instagrama. Gwiazda regularnie publikuje tam fotografie i pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Obecnie przebywa na wakacjach w Turcji, gdzie korzysta z uroków pięknych plaż i zwiedza spektakularne miejsca. W swoim najnowszym poście na Instagramie gwiazda pochwaliła się zapierającymi dech w piersiach widokami przepięknego kanionu Sapadere położonego nad samym basenem Morza Śródziemnego. Prócz zachwycającej przyrody wrażenie robi również stylizacja Katarzyny Cichopek. Aktorka postawiała na różowy, jednoczęściowy kostium kąpielowy. Eksponuje on jej biust i podkreśla walory. Stylizacja przywodzi na myśl zestawiania, których nie powstydziłaby się sama Barbie. Polskie gwiazdy na fali popularności filmu Barbie chętnie wybierają stylizacje inspirowane kultową lalką Barbie. Myślicie, że Katarzyna Cichopek dała radę?

Zobacz również: U szczytu karier porzucił kabaret, by zostać listonoszem. Zenon Laskowik dopiero po latach wyznał prawdziwy powód szokującej decyzji

Kino ze Smakiem na Placu Powstańców w Lesznie