Katarzyna Cichopek wyleciała do Jerozolimy na 40. urodziny

i

Autor: Instagram @katarzynacichopek

Prosi o naukę i błogosławieństwo

Katarzyna Cichopek spędza 40. urodziny w Jerozolimie. Padła na kolana

2022-10-07 17:00

Katarzyna Cichopek (40 l.) postanowiła spędzić 40. urodziny w Jerozolimie. Już zdążyła pochwalić się zdjęciami z wycieczki do Ziemi Świętej.

Katarzyna Cichopek ostatnie dni spędziła w Londynie, gdzie wyleciała z dziećmi. Teraz, z okazji 40. urodzin, postanowiła wybrać się do Jerozolimy. Choć na Instagramie nie relacjonowała szczegółowo, gdzie jest i jak spędza czas, opublikowała wyjątkowy wpis. Fani nie mogą wyjść z podziwu.

Katarzyna Cichopek w Jerozolimie: "Biblijne 40 dni to symboliczny okres kłopotów i trudności"

7 października Katarzyna Cichopek skończyła 40 lat. Aktorka i prezenterka telewizyjna poczyniła już specjalny wpis, publikując przy okazji zmontowany film ze swoimi zdjęciami oraz nagraniami z młodości. Internauci, jak można było się spodziewać, ochoczo składali jej życzenia. Podobne komentarze można znaleźć pod jeszcze innym wpisem gwiazdy "M jak miłość", który został opatrzony następującymi słowami:

- Biblijne "40 dni" to symboliczny okres kłopotów i trudności. Moją czterdziestkę postanowiłam spędzić właśnie w Ziemi Świętej, w Jerozolimie, by dziękować za czas trudów i kłopotów, za miłość najbliższych i wasze wsparcie oraz prosząc o naukę i błogosławieństwa na dalsze życie jako kobieta, córka i matka.

Katarzyna Cichopek uwieczniła na najnowszych zdjęciach, jak klęcząc, modli się do Boga.

Kochana, pięknego życia przez kolejne 100 lat. Uściski serdeczne - napisał zachwycony postawą gwiazdy Krzysztof Ibisz (57 l.).

Patrząc na to, co dzieje się w życiu celebrytki, wydaje się, że faktycznie ma za co dziękować. Katarzyna Cichopek nie może narzekać na zawodowe propozycje, ponadto szybko udało się jej sfinalizować rozwód z Marcinem Hakielem (39 l.). Myślicie, że już niebawem zacznie opowiadać o uczuciowych sprawach? W końcu jej był mąż zaczął to robić...

Ale wpadka gwiazdy z M jak miłość! Na Katarzynie Cichopek pękła sukienka! Wszyscy umierali ze śmiechu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany