Kasia Cichopek & Alexandra Daddario

i

Autor: Instagram / Katarzyna Cichopek; Shutterstock

Kobieta z klasą!

Katarzyna Cichopek zachwyca na zdjęciu jak ze "Słonecznego Patrolu". W ten sposób komentuje słowa Marcina Hakiela?!

2023-08-11 18:06

Rozstanie Marcina Hakiela (40 l.) i Katarzyny Cichopek (40 l.) przebiegło w teorii po cichu. Początkowo były partner prezenterki stronił od komentarzy, jednak ostatnio stał się bardzo wylewny. Powiedział nawet, jak dowiedział się o zdradzie Katarzyny Cichopek. Skwitowała to ona krótkim postem, ale jakże wymownym!

Marcin Hakiel o rozstaniu z Katarzyną Cichopek. To nie koniec rewelacji?

W 2022 polska opinia publiczna była w szoku. Katarzyna Cichopek wraz z Marcinem Hakielem postanowili się rozstać! Dziennikarka od razu znalazła szczęście u boku Macieja Kurzajewskiego. Początkowo było ustalone, że byłe małżeństwo nie będzie roztrząsało swojego rozstania. Marcin Hakiel jednak stwierdził inaczej i w programie „Miasto Kobiet” zasugerował, że to Kasia miała go zdradzić. Zapewniał, że po tylu latach chciał naprawić związek, ale Katarzyna miała inne plany na przyszłość.

Ostatnio Marcin Hakiel postanowił zrobić serię pytań z odpowiedziami na swoim Instagramie. Jeden z internautów zapytał go, jak się dowiedział o zdradzie partnerki. Skomentował to krótko. - Wynająłem detektywów – napisał Marcin Hakiel.

W międzyczasie pojawiły się plotki, że rozstał się ze swoją obecną partnerką, Dominiką. - Na początku lipca zakończył się mój związek. Z całego serca podziękowałam drugiej stronie za dobry czas, który przeżyliśmy razem i życzyłam powodzenia - przekazała Dominika w rozmowie z portalem Show News.

Katarzyna Cichopek jak ze Słonecznego Patrolu? Piękne zdjęcie z wymownym komentarzem

Katarzyna Cichopek nie pozostała dłużna Marcinowi. Postanowiła jednak zachować się z klasą. Opublikowała zdjęcie w stroju kąpielowym, w którym wygląda jak ze Słonecznego Patrolu! Jak się okazało, post miał głębsze znaczenie. - Komentarz jest zbędny – napisała Katarzyna i opatrzyła zdjęcie konkretnymi tagami, jak:

  • szczęście,
  • wolność,
  • brak ograniczeń,
  • szczęśliwa kobieta,
  • nie pytam go o zgodę, bo mogę.

W komentarzach pojawiło się wiele wsparcia od fanów. Skomentowała nawet Tajemnicza Dominika - Wspieram. Obie wiemy, jaka jest prawda – napisała była Marcina Hakiela. Katarzyna Cichopek odpowiedziała jej dwoma emotkami – „siłacza” i buziaczka.

Komunia córki Cichopek i Hakiela
Sonda
Czy Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski powinni razem pracować w TVP?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany