Katarzyna Dowbor

i

Autor: AKPA / Podlewski

Nieźle zaszalała

Na torbę i broszkę wydała fortunę! Dowbor nigdy nie miała na sobie tylu tysięcy

2023-02-02 19:10

Katarzyna Dowbor (64 l.) pojawiła się na konferencji ramówkowej Polsatu. Wiosną na antenę telewizji wraca jej program "Nasz nowy dom". Na ściance zaprezentowała się w bardzo klasycznej, ale jakże drogiej stylizacji. Na dodatki wydała kilkanaście tysięcy złotych!

2 lutego Telewizja Polsat zdradziła szczegóły wiosennej ramówki. Tym razem widzowie będą mogli obejrzeć nie tylko uwielbiane i sprawdzone formaty jak "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" czy "Przyjaciółki", ale i kilka nowości. Na konferencji, która zorganizowana została w nowym studiu stacji, pojawiła się masa gwiazd. Nie zabrakło Edwarda Miszczaka, który 16 stycznia rozpoczął pracę na stanowisku dyrektora programowego oraz jego poprzedniczki Niny Terentiew, do której zwrócił się wprost ze sceny. Program "Nasz nowy dom" promowała z kolei Katarzyna Dowbor.

Katarzyna Dowbor nigdy nie miała na sobie tylu tysięcy. Na torbę wydała fortunę!

Katarzyna Dowbor nie jest fanką celebryckich spędów i pozowania na ściankach. Kiedy jednak wymaga tego praca, jest skłonna do poświęceń, decydując się zazwyczaj na klasyczne stylizacje. Przyzwyczaiła już media oraz fanów, że najlepiej czuje się w klasycznych jeansach, koszulach i w stonowanych kolorach. Wielkim zaskoczeniem było więc to, jak prezentowała się podczas konferencji ramówkowej Polsatu. O ile wybór czarnego garnituru nie dziwi, o tyle dodatków już tak. 

Katarzyna Dowbor pokusiła się o kupno białej torebki od francuskiego domu mody Saint Laurent za 12 tys. złotych i złotej broszki tej samej firmy, za którą trzeba zapłacić około 1600 złotych.

Stylizacja warta każdych pieniędzy? Musimy przyznać, że dziennikarka wyglądała znakomicie! 

Katarzyna Dowbor

i

Autor: AKPA / Podlewski
Sonda
Lubisz Katarzynę Dowbor?

Czy nie wymagasz od siebie zbyt wiele?

Posłuchaj, jak wyznaczać sobie cele, aby być SZCZĘŚLIWYM!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany