Skrzynecka, Gąsowski trafią do śniadaniówki

i

Autor: Mateusz Jagielski/Super Express Skrzynecka, Gąsowski trafią do śniadaniówki

Tego nikt się nie spodziewał

Tak Skrzynecka i Gąsowski wbili szpilę Miszczakowi! Wszystko w dniu ramówki Polsatu

2023-02-02 16:21

Edward Miszczak (68 l.) zadebiutował na wiosennej ramówce Polsatu jako dyrektor programowy telewizji. Tego samego dnia na kanapie śniadaniówki konkurencyjnej stacji zasiedli Katarzyna Skrzynecka (53 l.) i Piotr Gąsowski (59 l.). Przypadek?

Katarzyna Skrzynecka z dnia na dzień pożegnała się z fuchą w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Śpiewająca aktorka, która z muzycznym show Polsatu związana była od samego początku (najpierw w roli uczestniki, później jurorki), nie spodziewała się, że w lutym nie wróci na plan i nie będzie przeżywała z kolegami z pracy tak wielu wspaniałych emocji związanych z występami nowych uczestników. Jak dowiedział się "Super Express", za chęcią wprowadzenia zmian w "TTBZ" był Edward Miszczak. Nikogo chyba nie zdziwiło, że właśnie w dniu prezentacji wiosennej ramówki udała się do studia "Dzień dobry TVN".

Tak Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski wbili szpilę Edwardowi Miszczakowi! I to w dniu ramówki Polsatu

2 lutego odbyła się konferencja ramówkowa Telewizji Polsat (pierwsza pod wodzą Edwarda Mieszczaka w roli dyrektora programowego). I choć oficjalna część rozpoczęła się o godzinie 12:00, czyli już po zakończeniu emisji czwartkowego wydania "Dzień dobry TVN", chyba mało kto uwierzy, że pojawienie się w studiu konkurencyjnej dla Polsatu stacji gościła właśnie Katarzyna Skrzynecka i... Piotr Gąsowski!

Aktor połączył się ze studiem za pośrenictwem kamerki internetowej, ponieważ aktualnie przebywa na wakacjach na Florydzie. Znaczące było zdanie, w którym, pozdrawiając Skrzynecką, nazwał "Dzień dobry TVN" "najlepszą telewizją śniadaniową".

Myślicie, że to szpila wbita Edwardowi Miszczakowki, który przygotowuje się do startu polsatowskiej ramówki? Przypomnijmy, Gąsowski również pożegnał się z ekipą "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" tuż po tym, gdy dowiedział się, że została z niego wyrzucona Katarzyna Skryznecka, z którą przyjźni się od lat.

Anna Cieślak o małżeństwie z Edwardem Miszczakiem: Edward jest pięknym człowiekiem, którego kocham
Sonda
Żałujesz, że Katarzyna Skrzynecka znika z "TTBZ"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany