katarzyna dowbor

i

Autor: screen: youtube.com/pudelek

Wielka strata

Katarzyna Dowbor pogrążona w smutku. Musiała pożegnać swojego wieloletniego przyjaciela

2023-06-12 12:42

Katarzyna Dowbor (64l.) ma za sobą ostatnio ciężkie chwilę. Kilka tygodni temu prezenterka pożegnała się z posadą prowadzącej w "Nasz nowy dom". Okazuje się, że to nie koniec smutnych wydarzeń w jej życiu, bo niedawno poinformowała o bolesnej stracie. Odszedł jeden z jej wiernych przyjaciół.

Katarzyna Dowbor jest jedną z najbardziej lubianych dziennikarek w Polsce. Przez lata program "Nasz nowy dom" oglądało miliony telewidzów w całej Polsce. Ostatnio legenda telewizji musiała się pożegnać z kultowym programem. Teraz Katarzynę Dowbor spotkało kolejne nieszczęście. W niedzielę za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformowała o bolesnej stracie, którą ja spotkała.

Katarzyna Dowbor żegna swojego wiernego przyjaciela. "Mój cudowny, mądry, dobry Benio"

Katarzyna Dowbor znana jest z tego, że w swoim domu ma wiele zwierząt. Dziennikarka w niedzielę poinformowała o stracie "Benia". Pies był z nią przez dziewięć lat. W instagramowym wpisie była prowadząca "Nasz nowy dom" pożegnała zwierzaka.

- Mój cudowny, mądry, dobry Benio. Miał wielkie serce, kochał wszystkich: psy, koty, konie a najbardziej ludzi. Uwielbiał, kiedy w domu byli goście, wszystkich witał głośno, szczekając i merdając swoim pięknym ogonem. Nigdy na nikogo nie warknął, nikogo nie ugryzł, nie wchodził w konflikty. Benialku! Tak bardzo będzie nam Ciebie brakowało, już tęsknię. Te 9 lat tak szybko minęło!!! Moje serce pękło!!! Mam tylko nadzieję, że za tym tęczowym mostem będziesz równie szczęśliwy jak z nami - możemy przeczytać we wpisie.

Zobacz poniższą galerię: Katarzyna Dowbor: Teraz wyremontuję swój dom 

Katarzyna Dowbor w pierwszym wywiadzie telewizyjnym