Barwy szczęścia odc. 2824: Aldona (Elżbieta Romanowska)

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia odc. 2824: Aldona (Elżbieta Romanowska)

"Koni z nią nie kradłam"

Osoba z ekipy "Nasz nowy dom" otwarcie wypowiedziała się o Eli Romanowskiej. Z ust padły bardzo szczere słowa!

2023-06-05 19:49

Elżbieta Romanowska (40l.) już od września zadebiutuje jako prowadząca program "Nasz nowy dom". Poprzeczka jest zawieszona bardzo wysoko, ponieważ przez ostatnie 10 lat serca telewidzów jako prowadząca skradła legendarna Katarzyna Dowbor. W końcu na temat nowej prowadzącej wypowiedział się ktoś z ekipy programu. Poznajcie szczegóły!

Informacja o zmianach w programie "Nasz nowy dom" wywołała nie lada poruszenie. Po 10 latach Edward Miszczak podziękował Katarzynie Dowbor. Nową prowadząca została Elżbieta Romanowska, która dzielnie ruszyła już na plan i spotkała się z ekipą budowlaną i architektami. Teraz, jedna z osób ujawnia tajemnicę, jaką osobą jest nowa prowadząca. Pod jej adresem padły bardzo szczere słowa.

Osoba z ekipy "Nasz nowy dom" szczerze o Eli Romanowskiej. "Koni z nią nie kradłam, ale.."

Martyna Kupczyk od początku pracuje na planie programu "Nasz nowy dom". Widzowie podziwiać ją mogli również w programie "Taniec z Gwiazdami". Teraz, postanowiła zabrać głos w sprawie nowej prowadzącej. Nie zabrakło również życzeń dla aktorki, która niedawno skończyła 40 lat. Zobaczcie, co powiedziała!

- Koni z nią nie kradłam, ale pływałam z Elą na łódce, kąpałyśmy się w jeziorze i bardzo się przy niej uśmiałam. Nudzić się z nią nie można" - wyznała Martyna Kupczyk w rozmowie z Plotkiem.

- To niesamowicie sympatyczna osoba z ogromnym i bardzo fajnym poczuciem humoru, przebojowa, silna babka. Do tego uśmiechnięta, skromna, otwarta do ludzi. Czego mogę Eli życzyć? Niech się nie zmienia i będzie tak samo pozytywną osobą, jaką jest" - dodała.

Wyobrażasz sobie program "Nasz nowy dom" bez Katarzyny Dowbor? Zagłosuj w naszej sondzie!

Zobacz naszą poniższą galerię: Wywiad Katarzyny Dowbor dla "Super Expressu

Katarzyna Dowbor po 10 latach żegna się z programem "Nasz nowy dom"
Sonda
Wyobrażasz sobie program "Nasz nowy dom" bez Katarzyny Dowbor?
Listen on Spreaker.