Katarzyna Dowbor pokazała swój siódmy dom. Jest jak w bajce [ZDJĘCIA]

2021-09-24 6:36
Katarzyna Dowbor pokazała dom
Autor: 18PAPARA, Instagram Katarzyna Dowbor pokazała dom

W swoim życiu miała siedem domów, jednak dopiero w ostatnim znalazła prawdziwe szczęście. Podwarszawska willa Katarzyny Dowbor (62 l.) ma 160 mkw. i zachwyca przytulnym wystrojem i antykami, które zdobią jej wnętrza. Ale największą radość sprawiają jej ogród i łąka z wybiegiem dla jej koni. Musicie koniecznie zobaczyć te stylowe wnętrza! Jest jak w bajce.

Katarzyna Dowbor ma doświadczenie w budowaniu domów. Okazuje się, że nie tylko tych, które stawia w programie „Nasz nowy dom”, lecz także własnych. Gwiazda Polsatu wielokrotnie mówiła o tym, że często zmieniała miejsce zamieszkania i szukała swojego raju na ziemi. – Niektóre kupiłam do remontu, inne w stanie surowym lub budowałam od początku – opowiadała dziennikarka. – Przez cały czas szukałam tego jednego, idealnego miejsca na ziemi i w końcu je znalazłam. Mówi się, że pierwszy dom buduje się dla wroga, drugi dla znajomych, a dopiero trzeci dla siebie. Myślę, że dłużej szuka się tego wymarzonego domu – opowiadała w jednym z wywiadów.

Przytulny dom, w którym teraz mieszka, to miejsce, gdzie odpoczywa i gdzie kocha wracać. – Marzę, by w tym domu spędzać jak najwięcej czasu. Tak sobie go wymyśliłam, wymarzyłam, zrobiłam tak jak chcę, lubię. Bardzo dużo czasu w nim spędzam, tęsknię za nim – dodała. Pani Kasi zależało również na tym, by mieć duże podwórko, z którego korzystają jej zwierzaki. – Mam w domu wiele zwierząt i są moim odreagowaniem. Kiedy wracam z planu i mam chwilę wolnego, to zajmuję się nimi. Zwierzęta dają mi pozytywną energię, ciepło, obcowanie z nimi to odpoczynek. A w domu mam psy, koty, konie – mówiła.

Koniecznie zobaczcie galerię zdjęć.

ZOBACZ: Przełom w małżeństwie Ilony Felicjańskiej. Nikt się tego nie spodziewał

Nasz Nowy Dom 17 i 18 marca 2021. Jakim rodzinom pomoże Katarzyna Dowbor?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE