Katarzyna Dowbor przekazała wspaniałe wieści! Fani Nasz nowy dom będą zachwyceni!

i

Autor: AKPA Katarzyna Dowbor przekazała wspaniałe wieści! Fani "Nasz nowy dom" będą zachwyceni!

Sensacyjna zmiana!

Katarzyna Dowbor przekazała wspaniałe wieści! Fani "Nasz nowy dom" będą zachwyceni!

2023-02-13 12:48

Katarzyna Dowbor od 2013 prowadzi program "Nasz nowy dom", który pomógł już setkom rodzin żyjących w tragicznych warunkach. Ostatnio wiele mówiło się o dalszej przyszłości programu, która miała stanąć pod znakiem zapytania. Teraz Polsat podjął przełomową decyzję, która zachwyci fanów formatu!

Już od jakiegoś czasu do mediów docierały plotki o tym, że galopująca inflacja i rosnące koszty materiałów budowlanych mogą dobić sztandarową produkcję Polsatu.

- Niestety, jest drogo, co nas bardzo martwi. Przez to możemy mniej rzeczy zrobić. Mamy wcześniej ustalone kwoty, które są przeznaczone na transze. Musimy się tego trzymać. Mamy jednak bardzo kreatywnych architektów, którzy sobie świetnie z tym radzą. Trzeba zamieniać projekty, bo wielu rzeczy w sklepach nie ma i trzeba na nie czekać - mówiła Katarzyna Dowbor w rozmowie z Plotkiem.

Kierownik budowy Wiesław Nowobilski zdradził w jednym z wywiadów, że koszty remontu domów, które widzieliśmy w programie, są ogromne.

Teraz Polsat podjął przełomową decyzję w sprawie swojej sztandarowej produkcji, która nie tylko czyni wiele dobrego, ale również przynosi potężne zyski dla stacji. Katarzyna Dowbor poinformowała, że telewizja zdecydowała się zwiększyć budżet na remonty, więc nie ma już obaw o dalszą przyszłość programu.

- Trochę nas dobiły ceny materiałów budowlanych, ale Polsat stanął na wysokości zadania i dołożył nam środków - powiedziała w rozmowie z polsat.pl.

Nie oznacza to jednak, że domy będą remontowane z "większym rozmachem".

- Staramy się tak gospodarować tym, co mamy, żeby na wszystko starczyło - podsumowała Katarzyna Dowbor.

Zima to najtrudniejszy okres dla osób bezdomnych.

Jak naprawdę wygląda życie na ulicy? Posłuchaj wolontariuszki!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany