Dokopaliśmy się do przeszłości chłopaka Roksany Węgiel. Będziecie w szoku!

i

Autor: AKPA/Instagram Dokopaliśmy się do przeszłości chłopaka Roksany Węgiel. Będziecie w szoku!

WOW

Dokopaliśmy się do przeszłości chłopaka Roksany Węgiel. Będziecie w szoku!

2023-02-13 9:03

Roksana Węgiel (18 l.) już od kilku miesięcy spotyka się z Kevinem Mglejem, a ich związek budzi niemałe kontrowersje. Autor tekstów piosenek nie tylko jest 8 lat starszy od Roksany, ale ma też 3-letniego syna z poprzedniego narzeczeństwa. Nic więc dziwnego, że media bacznie przyglądają się ukochanemu młodej piosenkarki. Teraz dokopaliśmy się do jego przeszłości, która mocno zaskoczy niejedną osobę.

18-letnia Roksana Węgiel straciła głowę dla starszego o 8 lat Kevina Mgleja. Nastolatka w jednym z wywiadów przyznała nawet, że "jeszcze nigdy w życiu nie była niczego tak pewna, jak ich uczucia".

- Życzę wam z całego serca, żeby ktoś kiedyś na was tak patrzył - podpisała jedną z fotografii z ukochanym.

Związek z autorem tekstów piosenek budzi niemałe emocje. Nic więc dziwnego, że dziennikarze zaczęli przyglądać się nowemu wybrankowi młodej piosenkarki. Spore poruszenie wywołała informacja, że 26-latek ma 3-letnie dziecko ze znaną, polską aktorką.

Teraz na jaw wychodzą kolejne szczegóły z życia Mgleja. Okazuje się, że 26-latek ma za sobą telewizyjny debiut. Kilka lat temu próbował swoich sił w aktorstwie i nawiązał nawet współpracę z jedną z agencji, a na jej profilu w mediach społecznościowych do dziś można znaleźć wpisy z zawodowymi "sukcesami" Mgleja. Dowiedzieliśmy się m. in., że Kevin był zaangażowany w produkcję serialu "Ludzie i Bogowie". 

Chłopak Roksany Węgiel dostał też główną rolę w jednym z odcinków popularnego serialu paradokumentalnego "Ukryta Prawda". Kevin Mglej wcielił się w postać ucznia, który wdał się w romans ze swoją nauczycielką. 

Zobaczcie niżej krótki fragment z jego występem. Można pozazdrościć takich sukcesów? Piszcie w komentarzach. 

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany