Doda zastąpi Dowbor

i

Autor: kadr "Nasz nowy dom" Doda zastąpi Dowbor

Szokujące wieści

Katarzyna Dowbor wchodzi na plac budowy. Wyremontuje kolejny dom

2023-06-01 5:30

A to dopiero wiadomość. Katarzyna Dowbor (64 l.) w rozmowie z "Super Expressem" wyznała, że wchodzi na plac budowy. Popularna dziennikarka, która przez dziesięć lat w programie "Nasz nowy dom" wykańczała Polakom domy, znowu chwyci za wiertarkę, młotek i wałek do farby. Tylko nam zdradziła swoje plany. Zobaczcie sami.

Katarzyna Dowbor od dziesięciu lat prowadziła "Nasz nowy dom". Jak zdradziła nam w wywiadzie wideo, szykowała się do nagrania nowego sezonu. Kiedy dostała SMS-a z zaproszenie na spotkanie z Edwardem Miszczakiem, była przekonana, że nowy dyrektor Polsatu będzie chciał omówić zmiany, które planuje wdrożyć, by odświeżyć program. Niestety tak się nie stało. Katarzyna Dowbor dostał bukiet kwiatów i... wypowiedzenie.

- Dostałam SMS-a, że mam spotkanie z panem dyrektorem. Nie bardzo wiedziałam, w jakiej sprawie, dlatego, że planowaliśmy kolejne transze. Byłam przekonana, że wszystko idzie swoim rytmem. Nagle dostaję wiadomość, że mam się stawić tego i tego dnia. Stawiłam się i byłam zaskoczona. Nie była to między nami rozmowa. Zobaczyłam, że tam jest moja producentka, że jest dyrektor firmy, która produkowała ten program i producent z ramienia Polsatu. Oni wszyscy siedzieli i nie odzywali się słowem. Nagle usłyszałam: „Stacja chce się z Panią pożegnać”. To było zaskoczenie, zwłaszcza w takim dużym audytorium, bo jeżeli wchodzę i widzę, że są ludzie, z którymi pracuję, to byłam przekonana, że będziemy rozmawiać, co chcemy zmienić w programie – zdradza pani Katarzyna w rozmowie z Moniką Tumińską-Oparą.

Katarzyna Dowbor wchodzi na plac budowy

Pani Kasia od 2013 r. remontowała domy innym, teraz po zwolnieniu z Polsatu nareszcie ma czas na to, by wyremontować własny. Katarzyna Dowbor, w rozmowie z "Super Expressem", zdradziła, jakich zmian dokona w swoich "czterech ścianach". Dom, w którym obecnie mieszka, jest jej szóstym. Ostatnio gwiazda zabrała do siebie mamę Krystynę (91 l.), której zrobiła piękny pokój. A za moment rusza z odświeżeniem reszty wnętrz.

- Niedawno moja mama się przewróciła, nie mogła już mieszkać sama. Musiałam zdecydować o tym, żeby mamie zrobić pokój, a że miałam dwie tylko sypialnie, trzeba było z dużego pokoju mojej córki zrobić dwa. Cudownie się zachował Artur, już niepracujący w programie budowlaniec. Zadzwoniłam i powiedziałam "Mam problem, muszę mamę zabrać do siebie, potrzebuję zrobić w 5 dni pokój dla mamy. Powiedział "Masz to załatwione" i zrobił. Coś niesamowitego. Pokój jest piękny, a jego ściana jest wykonana z desek - wyznała "Super Expressowi" Dowbor. - Teraz marzę o tym, by jeszcze trochę tego remontu zrobić w pozostałej części domu, m.in. chcę wycyklinować podłogi. Stwierdziłam, że tak kocham remonty, że teraz wreszcie wyremontuje swój dom - śmieje się pani Kasia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tuż po zwolnieniu Katarzyna Dowbor zwróciła się do Maćka: "Nie wolno ci tego synu zrobić. Zabraniam"

Gwiazda przez dziesięć lat dbała o to, by zmieniać przestrzeń innych. Dlatego doskonale wie, jak zaaranżować swój dom tak, aby był przestronny, ale i funkcjonalny. Jak nam zdradziła, remontu planuje dokonać również w swoim ogrodzie. - Przydadzą mi się nowe alejki - dodaje. Nie mamy wątpliwości, że będzie pięknie.

Zobacz galerię zdjęć z domu Katarzyny Dowbor.

Katarzyna Dowbor w pierwszym wywiadzie telewizyjnym
Sonda
Wyobrażasz sobie program "Nasz nowy dom" bez Katarzyny Dowbor?
Listen on Spreaker.