Katarzyna Glinka z nowym partnerem w kinie

i

Autor: paps Katarzyna Glinka z nowym partnerem w kinie

Katarzyna Glinka zakochana! Z partnerem wybrali się na "Kler"

2018-10-25 5:27

Katarzyna Glinka (41 l.) znowu zakochana?! Wszystko wskazuje na to, że po ostatnich zawirowaniach miłosnych aktorka wreszcie odnalazła szczęście. Z nowym partnerem wybrała się do kina na „Kler”. Oboje zachowywali się jak para zakochanych nastolatków!

Przez 10 lat gwiazda „Barw szczęścia” była związana z Przemysławem Gołdonem (45 l.), z którym doczekała się synka Filipa (6 l.). Niestety, związek nie przetrwał próby czasu i w 2014 r. zakończył się rozwodem. Od tamtego czasu Kasia widywana była z różnymi mężczyznami, ale żaden na dłużej nie zagrzał miejsca u jej boku. Przy nowym ukochanym wydaje się jednak szczęśliwa.
– Nie wiem, co teraz odpowiedzieć... Nie potwierdzam, nie zaprzeczam – stwierdziła wyraźnie szczęśliwa i radosna gwiazda, kiedy zapytaliśmy, czy tajemniczy partner to jej nowa miłość.

Czułe gesty obojga nie pozostawiają jednak wątpliwości...

Przy okazji zapytaliśmy Katarzynę Glinkę jak podobał jej się film. - Bardzo mi się podobał, jestem zdania, że odkrywa i mówi o tym, o czym wszyscy wiemy, ale nie chcemy czy też nie potrafiły mówić o tym głośno. Był też obiektywny, bo pokazuje też oprócz wynaturzeń i niefajnych rzeczy, które są w kościele, grupę ludzi, którzy są w tej wierze uczciwi. Myślę, że zdecydowanie warto go obejrzeć, żeby chociażby wyrobić sobie własną opinię - powiedziała nam Glinka.

Media donoszą, że nowym partnerem aktorki jest Jarosław Bieniecki, sportowiec i biznesmen.

Nasi Partnerzy polecają