Katarzyna Niezgoda ujawnia prawdę o swojej relacji z Tomaszem Kammelem! Do tej pory nie rozumiem, dlaczego...

i

Autor: AKPA Katarzyna Niezgoda ujawnia prawdę o swojej relacji z Tomaszem Kammelem! "Do tej pory nie rozumiem, dlaczego..."

Dlaczego nie chce mówić o byłym?

Katarzyna Niezgoda gorzko o związku z Tomaszem Kammelem: Trochę to przykre...

2022-09-14 19:30

Życie osobiste Tomasza Kammela (51 l.) niemal zawsze owiane było tajemnicą. Sensacją okazał się swego czasu związek prezentera TVP z bizneswoman Katarzyną Niezgodą (53 l.), który wbrew wszystkiemu trwał aż dziesięć lat. Gwiazdora wielokrotnie podejrzewano o bycie homoseksualistą. Ostatnio udzielił dość kontrowersyjnej wypowiedzi w tej sprawie. - Gdybym nim był, to byłbym z tego dumny – wyznał. Co na to jego była partnerka? "Super Express" ją o to spytał.

Katarzyna Niezgoda była związana z Tomaszem Kammelem przez około dziesięć lat. Złośliwi plotkowali, że tę parę łączy jedynie przyjaźń, a sympatyczna bizneswoman jest jedynie „przykrywką” dla prawdziwej orientacji seksualnej przystojnego dziennikarza. Tomasz Kammel niemal od samego początku kariery musiał zmagać się z sugestiami, że jest gejem. Ostatnio przyznał, że przez pierwsze dziesięć lat pracy w telewizji tego typu opinie odczuwał jako krzywdzące, a później przestał się nimi przejmować. Prowadzący „Pytanie na śniadanie”, zapytany niedawno, czy jest gejem, zdobył się na wyjątkową szczerość.

- Nie jestem homoseksualistą. Gdybym nim był, to byłbym z tego dumny – powiedział w programie „Przejdźmy na ty”.

Co na to Niezgoda, z którą rozstał się w 2015 roku? "Super Express" zapytał ją o zdanie.

- Proszę o zrozumienie, ale nie będę niczego komentować. Nie wiem, kiedy to się skończy... Trochę to przykre, że jestem ciągle czyjąś byłą. Jestem tym zmęczona – powiedziała „Super Expressowi” Katarzyna Niezgoda.

Tak mieszka Tomasz Kammel. Żyje jak król. Nie uwierzycie, co ma w domu!
Sonda
Czy wierzysz w słowa Jakimowicza, że Deląg jest gejem?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany