Tomasz Kammel gejem?!

i

Autor: AKPA/Piętka Mieszko Tomasz Kammel gejem?!

Odniósł się do plotek

Tomasz Kammel gejem?! Niezgodę nazywano jego przykrywką. Teraz on zabrał głos

2022-09-13 15:20

Tomasz Kammel (51 l.) jest gejem - te pogłoski pojawiły się w mediach już przed laty. W ostatniej rozmowie z Krzysztofem Stanowskim prezenter zdementował plotki o jego rzekomej homoseksualnej orientacji. Czy krążące od lat pogłoski są dla niego zatem bolesne? "Gdybym nim był, to byłbym z tego dumny" - zapewnił stanowczo Kammel.

Tomasz Kammel to jeden z najpopularniejszych prezenterów w Polsce, który rozpoczął swoją przygodę z Telewizją Polską w latach 90. XX wieku. Dziennikarz kilkukrotnie odchodził ze stacji i wracał do pracy w TVP, a widzowie mogli zobaczyć go w takich formatach jak m.in. "Randka w ciemno", "Kawa czy herbata?", "Teleexpress", "Pytanie na śniadanie" czy "The Voice of Poland". 

Partnerki Tomasza Kammela

Prywatnie Tomasz Kammel przez dekadę związany był z Katarzyną Niezgodą, byli nawet zaręczeni, jednak w 2015 roku rozstali się. Dziś wiadomo, że prezenter ma nową partnerkę, Kasię, która ma dwie nastoletnie córki. Mimo to w sieci co jakiś czas można natknąć się na pogłoski, że Tomasz Kammel jest gejem... Ostatnio prezenter był gościem Krzysztofa Stanowskiego w programie "Przejdźmy na ty". W materiale, który pojawił się w serwisie YouTube, prezenter odniósł się do krążących wokół niego plotek.

Czy Tomasz Kammel jest gejem? Słowa Michała Piróga wywołały burzę

Przypomnijmy: przed laty Michał Piróg w wywiadzie mówił o osobach, które ukrywają swoją homoseksualną orientację, a oczy fanów zwróciły się ku Kammelowi. Teraz prezenter zabrał głos, dementując krążące przez wiele lat plotki.

Nie przypominam sobie, żebym ja się z tego tłumaczył. Mam jedno zdanie na ten temat. (...) Nie ukrywam mojej orientacji. Nie zajmuję się swoją orientacją publicznie, ale nic nie ukrywam. Wiem, że od lat - nie wiem w sumie, dlaczego - ciągle trwają spekulacje na temat tego, czy ja jestem homoseksualistą, czy nim nie jestem - mówił Kammel.

Choć Tomasz Kammel otwarcie przyznał, że nie jest osobą homoseksualną, zadeklarował, że gdyby było inaczej, byłby dumny ze swojej orientacji i wykorzystywał ją w słusznym celu. 

Mówię, i powtórzę to chętnie jeszcze raz, że nie jestem homoseksualistą. Natomiast gdybym nim był, to byłbym z tego dumny i wykorzystywałbym to na rzecz troski - bo nie chcę mówić "walki" - o lepsze życie ludzi, którzy tak jak ja byliby w takiej sytuacji, czyli mieli taką orientację.

Tomasz Kammel szczerze o swojej orientacji. Co wyznał w "Kanale Sportowym"?

Prezenter w rozmowie opublikowanej na Kanale Sportowym w serwisie YouTube przyznał jednak, że krążące plotki swego czasu były dla niego w pewnym momencie bolesne.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Związek Katarzyny Niezgody i Tomka Kammela trwał blisko dekadę - para była swojego czasu na ustach wszystkich! Jak zaczęła się relacja prezentera i businesswoman? Poznali się, gdy ta była jeszcze... mężatką. Więcej w naszej galerii zdjęć poniżej!

Bolało mnie to w pierwszej dekadzie pracy, bo zawsze miałem - niestety, było ich kilka, a nie jedna, bo nie udało mi się skutecznie zbudować związków - ale zawsze była przy mnie kobieta, która dbała o mnie, kochała mnie i było nam dobrze, a jednocześnie musiała się mierzyć z tymi zakulisowymi opiniami. Za cholerę nie wiem, dlaczego tak. Nie ma powodów, żeby tak myśleć. Nie wiem, może ja się zachowuję tak, że ludzi to jakoś nastraja, ale... Nie potrafię tego wyjaśnić, natomiast nie - nie jestem - powiedział Kammel.

Sonda
Obserwujesz Tomasza Kammela?
Nasi Partnerzy polecają