Mamy zdjęcia

Katarzyna Niezgoda robi się na bóstwo! Poszła do tej samej kliniki medycyny estetycznej co Kammel

2023-02-04 4:05

Wygląda na to, że Katarzyna Niezgoda chce być tak samo piękna jak jej były partner - Tomasz Kammel. Bizneswoman pochwaliła się w sieci, że zaczęła odwiedzać tę samą klinikę medycyny estetycznej, która na co dzień dba o wygląd gwiazdora TVP. Zobaczcie zdjęcia Katarzyny Niezgody z kliniki. Co sobie poprawia?

Katarzyna Niezgoda to wzięta bizneswoman, która przez 10 lat była partnerką Tomasza Kammela. Poznali się w 2004 roku na konferencji poświęconej tematowi kobiet w biznesie. On prowadził wydarzenie, ona występowała tam jako prelegentka. Wymienili się wizytówkami, a później on zaprosił ją na swoje urodziny. Koleżeństwo przerodziła się w wielką miłość. Wiele razem przeszli - m.in. słynną aferę finansową, przez którą oboje stracili pracę. Rozstali się w 2015 roku. I choć Katarzyna Niezgoda unika rozgłosu, jej nazwisko wciąż elektryzuje media, które najczęściej komentują jej wygląd. 

A wygląda na to, że ostatnio Katarzyna Niezgoda postanowiła jeszcze bardziej o niego zadbać. Atrakcyjna bizneswoman zaczęła regularnie pojawiać się w klinice medycyny estetycznej, którą... promuje jej były partner Tomasz Kammel. Kilka lat temu prowadził otwarcie kliniki i przyznał wtedy, że sam korzysta z jej usług. I trzeba przyznać, że efekty widać gołym okiem, bo Kammel to jeden z najatrakcyjniejszych polskich prezenterów, który, tak samo jak Krzysztof Ibisz, prawie się nie starzeje.

Katarzyna Niezgoda chętnie pokazuje, że poddaje się zabiegom w tym samym miejscu. Na jej Instagramie można zobaczyć zdjęcia, na których leży na zabiegowym fotelu, a nad jej twarzą pochyla się specjalista medycyny estetycznej Marcin Janusek. Jakie zabiegi stosuje Niezgoda? Nie wiadomo. Widać jednak, że w ruch poszły igły.

Katarzyna Niezgoda pokazała także, jak wygląda po jednym z zabiegów w klinice Derma Instytut. Na zdjęciu widać wyraźnie zaczerwienioną twarz celebrytki, co może wskazywać na użycie lasera. 

Zobaczcie w naszej galerii, jak prezentuje się dziś Katarzyna Niezgoda: 

Nasi Partnerzy polecają