Katarzyna Skrzynecka bez makijażu. Ma tatuaże na powiekach! "Jeszcze niedowyglądam" [ZDJĘCIA]

2022-04-15 18:45
Katarzyna Skrzynecka bez makijażu
Autor: instagram/@katarzyna_skrzynecka_official

Katarzyna Skrzynecka (52 l.) promienieje! Gwiazda udostępniła swoje zdjęcia w naturalnej wersji. Przy okazji przyznała, że ma tatuaże na powiekach! Zobaczcie, jak wygląda Katarzyna Skrzynecka bez makijażu.

Katarzyna Skrzynecka miała zarówno lepsze, jak i gorsze momenty w swojej karierze. W latach 90. XX wieku jej gwiazda błyszczała najjaśniej. Przed kilkunastoma laty aktorka wzięła udział w reklamie pasztetu - złośliwi twierdzili wówczas, że kariera Katarzyny Skrzyneckiej jest już zakończona. Pomylili się - dziś gwiazda znów jest rozchwytywana. Tutaj możecie sprawdzić, ile zarabia Katarzyna Skrzynecka. 

Gwiazda występuje zarówno na deskach teatru, jak i na małym oraz wielkim ekranie. Często pokazuje się publice w makijażu wieczorowym, a na zdjęcia, które publikuje w mediach społecznościowych, najczęściej nakłada filtry. Ostatnio jednak zdecydowała się zrobić wyjątek. Katarzyna Skrzynecka opublikowała swoje zdjęcia bez makijażu, które spotkały się z ciepłym przyjęciem fanów. Jak dowiadujemy się z opisu, selfie zrobiła sobie w charakteryzatorni, podczas wykonywania makijażu do programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Przy okazji Katarzyna Skrzynecka wyjawiła, że ma tatuaże na powiekach!

"Kawka podpisana, bym nie zapomniała, jak się nazywam, o 6:30 rano. Jeszcze #nomakeup (bo kreski to makijaż permanentny, czyli tatuaż...), więc jeno brzmię znajomo, skoro jeszcze niedowyglądam" - napisała gwiazda pod zdjęciami. 

Fani są zachwyceni sesją, którą zaprezentowała im Katarzyna Skrzynecka. Niektórzy internauci sugerują, że bez makijażu wygląda znacznie lepiej i młodziej. 

"Kobieta-marzenie"

"Nie mogę oczu oderwać"

"Tak pani najpiękniej wygląda, bez tych sztucznych rzęs przepięknie"

"Tak naturalnie i pięknie. Proszę nie wracać do sztucznych rzęs i mocnego makijażu" - piszą oczarowani zdjęciami gwiazdy w wersji saute fani.

Zobacz w naszej galerii, jak wygląda "latynoski tyłek" Katarzyny Skrzyneckiej!

Sonda
Czy uważasz, że Katarzyna Skrzynecka jest dobrą aktorką?
Pod Katarzyną Skrzynecką załamał się stół!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE