Katarzyna Skrzynecka bez makijażu

i

Autor: instagram/@katarzyna_skrzynecka_official

Katarzyna Skrzynecka bez makijażu. Ma tatuaże na powiekach! "Jeszcze niedowyglądam" [ZDJĘCIA]

2022-04-15 18:45

Katarzyna Skrzynecka (52 l.) promienieje! Gwiazda udostępniła swoje zdjęcia w naturalnej wersji. Przy okazji przyznała, że ma tatuaże na powiekach! Zobaczcie, jak wygląda Katarzyna Skrzynecka bez makijażu.

Katarzyna Skrzynecka miała zarówno lepsze, jak i gorsze momenty w swojej karierze. W latach 90. XX wieku jej gwiazda błyszczała najjaśniej. Przed kilkunastoma laty aktorka wzięła udział w reklamie pasztetu - złośliwi twierdzili wówczas, że kariera Katarzyny Skrzyneckiej jest już zakończona. Pomylili się - dziś gwiazda znów jest rozchwytywana. Tutaj możecie sprawdzić, ile zarabia Katarzyna Skrzynecka. 

Gwiazda występuje zarówno na deskach teatru, jak i na małym oraz wielkim ekranie. Często pokazuje się publice w makijażu wieczorowym, a na zdjęcia, które publikuje w mediach społecznościowych, najczęściej nakłada filtry. Ostatnio jednak zdecydowała się zrobić wyjątek. Katarzyna Skrzynecka opublikowała swoje zdjęcia bez makijażu, które spotkały się z ciepłym przyjęciem fanów. Jak dowiadujemy się z opisu, selfie zrobiła sobie w charakteryzatorni, podczas wykonywania makijażu do programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Przy okazji Katarzyna Skrzynecka wyjawiła, że ma tatuaże na powiekach!

"Kawka podpisana, bym nie zapomniała, jak się nazywam, o 6:30 rano. Jeszcze #nomakeup (bo kreski to makijaż permanentny, czyli tatuaż...), więc jeno brzmię znajomo, skoro jeszcze niedowyglądam" - napisała gwiazda pod zdjęciami. 

Fani są zachwyceni sesją, którą zaprezentowała im Katarzyna Skrzynecka. Niektórzy internauci sugerują, że bez makijażu wygląda znacznie lepiej i młodziej. 

"Kobieta-marzenie"

"Nie mogę oczu oderwać"

"Tak pani najpiękniej wygląda, bez tych sztucznych rzęs przepięknie"

"Tak naturalnie i pięknie. Proszę nie wracać do sztucznych rzęs i mocnego makijażu" - piszą oczarowani zdjęciami gwiazdy w wersji saute fani.

Zobacz w naszej galerii, jak wygląda "latynoski tyłek" Katarzyny Skrzyneckiej!

Sonda
Czy uważasz, że Katarzyna Skrzynecka jest dobrą aktorką?
Pod Katarzyną Skrzynecką załamał się stół!