Katarzyna Skrzynecka ma poważne problemy z sąsiadami. Nie może odpocząć we własnym domu

2021-11-23 17:06
 Katarzyna Skrzynecka ma poważne problemy z sąsiadami. Nie może odpocząć we własnym domu
Autor: akpa Katarzyna Skrzynecka ma poważne problemy z sąsiadami. Nie może odpocząć we własnym domu

Katarzyna Skrzynecka, jurorka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", po ciężkiej pracy chciałaby odpocząć w ciszy w swoich czterech ścianach, z dala od blasku fleszy i ciekawskich spojrzeń. Niestety jest to niemożliwe. Wszystko przez sąsiadów, którzy od dawna utrudniają jej życie. Dla wielu osób coś takiego byłoby nie do zniesienia.

W ostatnich miesiącach Katarzyna Skrzynecka miała sporo pracy. Dużo czasu spędzała na nagraniach kolejnych odcinków show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w którym jest jurorką. Ma też zdjęcia do serialu "Na dobre i na złe", gra również w teatrze, gdzie wraz z ekipą często jeździ ze sztuką po całej Polsce, co jest dla niej dość męczące. Nic więc dziwnego, że aktorka marzy o chwilach spokoju w swoim przytulnym mieszkanku na warszawskim Mokotowie. Niestety, nawet tam nie może liczyć na odpoczynek. Domowe życie utrudniają jej sąsiedzi, którzy od kilku miesięcy zakłócają upragnioną przez Kasię ciszę.

ZOBACZ: Agata Młynarska trafiła do szpitala! "Nie ma szans, żebym się poddała"

Skrzynecka postanowiła się pożalić w sieci. Otóż okazuje się, że jej sąsiedzi są w trakcie dużego remontu. Trwa on już od sierpnia. Wiążę się to z tym, że codziennie o godzinie 8. rano uruchamiają wszystkie sprzęty niezbędne do wykonywania prac remontowych. W tym momencie Kasia może zapomnieć o chwili ciszy w swoim własnym mieszkaniu. I tak, dźwięk między innymi wiertarki towarzyszy aktorce przez cały dzień.

" ...wymarzona chwila spokoju w domu... 🤯🤯🤯🤪 ...remont u sąsiadów... od 08:00 rano 🤯 i tak codziennie ... od sierpnia!!! 😧🤯😳🤪🤕🙃", napisała na Instagramie i załączyła filmik, na którym możemy usłyszeć, z czym codziennie musi się mierzyć aktorka.

Takie problemy z sąsiadami zna każdy, kto mieszka w bloku. Kasie może jednak liczyć na wsparcie fanów:

"Kasiu, nie pozostaje nic ja tylko życzyć „spokoju”🙉"

"Współczuje… i gratuluje poczucia humoru🤪🤕🙌"

"Trzeba mieć mocne nerwy i dużo optymizmu.😘😘😘😁"

Sonda
Też macie takie problemy z sąsiadami jak Skrzynecka?
Pod Katarzyną Skrzynecką załamał się stół!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE