Skrzynecka

i

Autor: AKPA/Gałązka Skrzynecka

Co za widok!

Katarzyna Skrzynecka pokazała się bez makijażu. Nie spodziewała się takiej reakcji fanów

2022-10-03 10:29

Katarzyna Skrzynecka (52 l.) ma bardzo napięty grafik i narzeka na brak snu oraz odpoczynku. Gwiazda postanowiła pokazać, jak wygląda jej twarz bez makijażu i z oznakami zmęczenia. Jurorka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nie spodziewała się jednak takiej reakcji swoich fanów!

Katarzyna Skrzynecka w ostatnim czasie jest bardzo zajęta. Aktorka gra w kilku przedstawieniach teatralnych, z którymi jeździ po całej Polsce. Do tego jest jurorką w show Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W każdej z tych prac aktorka musi wyglądać perfekcyjnie i ma nałożony mocny makijaż. Zresztą widać, że Kasia lubi taką wersję siebie i często robiąc sobie selfie, stosuje filtry, powodujące, że wygląda jeszcze bardziej perfekcyjnie. Ostatnio jednak postanowiła wrzucić swoje zdjęcie bez tony makijażu. Z pewnością nie takiej reakcji spodziewała się ze strony swoich wiernych fanów. 

Skrzynecka zaskoczona reakcją fanów

Kasia na swój profil na Instagramie wrzuciła zdjęcie z przygotowań do polsatowskiego show. Aktorka oddała się w ręce charakteryzatorek. Zanim jednak została zrobiona na bóstwo, pokazała zdjęcie, jak wygląda bez makijażu i z oznakami zmęczenia. "05:30 w niedzielę... to nie jest najulubieńszy czas na bycie w pracy... 😴 zwłaszcza po nocnej podróży ze spektakli wyjazdowych... 😴 🙂 Ale cieszymy się wszyscy, że pracę w ogóle mamy... bo - jak pokazał wszystkim lockdown - szask prask i możemy jej nie mieć 😖🤔 Nie narzekaj zatem, człeku! 😁 Dzisiaj zrealizujemy kolejny odcinek @twojatwarzbrzmiznajomo 🎬📺 ... A teraz, Kochani Mistrzowie wizażu - zróbcie coś z tą półprzytomną gębą 😉👍🤣", napisała Skrzynecka na Instagramie. Okazało się, że taka wersja Kasi bardzo spodobała się jej fanom, którzy zaapelowali, żeby zrezygnowała z mocnego makijaży, czy sztucznych rzęs: "Proszę się więcej nie malować!😂tak jest pięknie!!!!", "Piękniej niż ze sztucznymi rzęsami ❤️". "Aja je KOCHAM w telewizji 😁😁👍", odpowiedziała im Skrzynecka i dodała:  "Do mojej pracy zwykle MUSZĘ w pełnym makijażu 💋"

Sonda
Też uważasz, że Skrzynecka wygląda lepiej bez makijażu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają