Katarzyna Warnke chodzi przy córce nago. W ten sposób uczy dziecko akceptacji własnego ciała

2021-10-21 16:45
Katarzyna Warnke
Autor: WBF

Aktorka Katarzyna Warnke nie boi się poruszać trudnych i często kontrowersyjnych tematów. W ostatnim wywiadzie pochwaliła się, w jaki sposób stara się zakorzeniać w dziecku miłość do własnego ciała.

Kasia Warnke jest aktorką znaną m.in. z filmów Paryka Vegi: „Botoksu” i „Kobiet Mafii”. Deklaruje się jako feministka, a w mediach społecznościowych często angażuje się we wsparcie różnych inicjatyw społecznych. Mężem celebrytki jest aktor Piotr Stramowski, który również grał z nią w produkcjach Vegi. Kasia Warnke lubi łamać schematy oraz rozmawiać o sprawach, których wiele gwiazd stara się unikać. Dzięki swojej szczerości i otwartości na potrzeby drugiego człowieka, została doceniona przez internautów. Jej profil na Instagramie śledzi ponad ćwierć miliona osób.

Kasia Warnke pośladkami uderza w rządzących! Szokująca manifestacja [Pikantne zdjęcia]

Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Katarzyna Warnke NAGO. Pokaz Zienia, Instagram, Kobiety Mafii.

Kasia Warnke pokazuje się przy córce nago

Aktorka zachęca swoich odbiorców do akceptowania swojego ciała takie, jakie jest. Jednocześnie nie boi się występować na wydarzeniach medialnych w strojach odsłaniających dekolt, czy nawet pośladki. Swoje ciało traktuje z troską i miłością, a jako aktorka postrzega je, jako plastyczny materiał do pracy. Ostatnio usłyszała od dziennikarza pytanie o to, jak wytłumaczy córce, że często zakłada kuse stroje. Kasia Warnke przyznała, że jej dziecko widuje ją nago, więc konfrontacja z jej zdjęciem w kusej stylizacji nie byłaby dla niego niczym dziwnym.

„Moje dziecko wie, jak wyglądam nago. Staram się krzewić w dziecku też taki przyjazny stosunek do jego ciała, żeby cieszyło się tym ciałem i byciem ze sobą. (…) To jest forma edukacji dla mojej córki. Czyli, że ja się nie wstydzę, ja się cieszę, bawię się tym kim jestem i jest to dla mnie bardzo istotne. Robię to dla swojego dziecka, dla innych dzieci, bo nie jestem wulgarną osobą. Jestem przeciwna pornografii i byciu wulgarnym, jak również jestem przeciwna krzywieniu takiej postawy, że ciało jest „be”. Dzięki niemu funkcjonujemy w rzeczywistości, mamy się nim cieszyć i je celebrować” - tłumaczyła Kasia Warnke w rozmowie z Pomponikiem.

Jednocześnie aktorka przyznała, że szanuje wszelkie inne postawy rodziców. Jeśli chcą oni ukrywać swoją nagość przed dzieckiem, to jest w porządku.

„Myślę, że rodzic, który się lubi i żyje w zgodzie ze sobą, to jest to” - wyznała aktorka.

Celebrytka przyznała, że z byciem nago przy dziecku trzeba być ostrożnym, gdyż każde ma indywidualną wrażliwość. Aktorka tłumaczyła, że pokazywanie się dziecku bez ubrań jest w porządku do pewnego momentu. Gdy chłopiec lub dziewczynka sobie tego nie życzy, nie wolno wchodzić na siłę w jego lub jej strefę prywatną.

„Trzeba być ostrożnym z byciem nago. Trzeba sprawić, aby dziecko czuło się komfortowo i oczywiście to bycie nago jest do pewnego momentu jest spoko. Potem już nie jest spoko" – wyznała Wanke

Sonda
Czy Kasia Warnke jest dobrą aktorką?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE