Gwiazda znów zakochana?

Katarzyna Warnke szczęśliwa w ramionach tajemniczego przystojniaka. Zdjęcia!

2023-03-20 5:30

Po rozstaniu z Piotrem Stramowskim (36 l.), który oficjalnie pokazuje się z nową ukochaną, Katarzyna Warnke (46 l.) także próbuje ułożyć sobie życie. U jej boku coraz częściej widywany jest przystojny młodzieniec. W weekend para bawiła na mieście, a później taksówka zawiozła ich pod drzwi mieszkania aktorki.

Cieplejsze marcowe noce sprzyjają randkowaniu. Ludzie chętniej wychodzą z domów, by celebrować życie. Kasia Warnke i jej nowy przyjaciel także dali się porwać powiewowi nadchodzącej wiosny. Aktorka dawno nie była tak szczęśliwa. Najwyraźniej za sprawą przystojniaka ze zdjęć wiosna znów zagościła w jej sercu. Jednego z weekendowych wieczorów oboje wybrali się do ekskluzywnej restauracji w Alejach Ujazdowskich w Warszawie. Tam spędzili miły, romantyczny wieczór. Długo rozmawiali, patrzyli sobie w oczy, jedli smakołyki. Trwało to do drugiej w nocy. Nawet kiedy wsiedli do taksówki, byli zajęci sobą. Co rusz spoglądali na siebie, przytulali się. Kiedy kurs dobiegł końca, mężczyzna jak na dżentelmena przystało, odprowadził ukochaną do mieszkania. - Kasia i jej nowy znajomy świetnie czują się w swoim towarzystwie. Spędzają ze sobą coraz więcej czasu. Może będzie z tego poważny związek… - zdradza „Super Expressowi” osoba z otoczenia pary. 

Piotr Stramowski odpowiedział na krytykę Anny Muchy: Pamiętam, że Ania była zadowolona. Dziwi mnie, że po latach tak skomentowała
Sonda
Czy zgadzasz się ze słowami Katarzyny Warnke na temat patchworku?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają