Katarzyna Zdanowicz rozstała się z mężem. Wszystko wyjawiła w sieci

2024-06-11 13:53

Katarzyna Zdanowicz to jedna z bardziej znanych polskich dziennikarek. W swoim najnowszym instagramowym wpisie kobieta poinformowała, że rozstała się z mężem. Dziennikarka wyznała, w jakich okolicznościach do tego doszło.

Katarzyna Zdanowicz przez lata pracowała w TVN24, następnie wróciła do Polsatu, gdzie jest jedną z bardziej rozpoznawalnych twarzy stacji. O życiu prywatnym gwiazdy wiadomo niewiele. Szokiem dla jej fanów jest więc informacja o tym, że rozstała się z mężem. Marcin Zdanowicz jest dyrektorem Pionu Realizacji Telewizji w Polsacie. Owocem miłości pary jest syn - Maksymilian.

Zobacz też: Katarzyna Zdanowicz w "Gwiazdozbiorze Jaruzelskiej": Praca zdominowała moje życie rodzinne

Katarzyna Zdanowicz rozstała się z mężem

Katarzyna Zdanowicz na swoim instagramowym koncie opublikowała emocjonalny wpis. Wynika z niego, że rozstała się z ukochanym mężem. Kobieta dodała, że decyzja zapadła już jakiś czas temu. Para rozchodzi się w szacunku i przyjaźni.

"To stare zdjęcie... ale nie o zdjęcie tu chodzi... nigdy nie dzielę się osobistymi sprawami, ale ponieważ zaczynają pojawiać się różne informacje, więc chciałabym uciąć wszelkie nieprawdziwe treści, przekoloryzowane... Zakończyliśmy z moim mężem nasze długoletnie małżeństwo. To była trudna decyzja, rodziła się długi czas. Ale dzięki temu każdy z nas miał szansę na poukładanie swoich emocji… Nasze rozstanie jest w pełnej zgodzie i szacunku i przyjaźni ze względu na spędzone lata. Przyszedł czas, że każdy poszedł w swoją stronę" - napisała w sieci dziennikarka Katarzyna Zdanowicz.

Zobacz też: Gwiazda Polsatu nie szczędziła Piotrowi Kraśce gorzkich słów. „Nie mieści się to w moim kręgosłupie moralnym”

Znana koleżanki pocieszają Zdanowicz po rozstaniu

Okazuje się, że Katarzyna Zdanowicz może liczyć na wsparcie wiernych koleżanek. Pod jej emocjonalnym wpisem pojawiła się masa pozytywnych komentarzy. "Ściskam!" - napisała aktorka Barbara Kurdej-Szatan, z kolei dziennikarka, autorka i producentka podcastów Justyna Szyc-Nagłowska dodała czerwone serduszko.

Zobacz też: Prezenterka Polsatu o nowotworze u mamy: Ukrywałam się w toalecie

Zobacz naszą galerię: Katarzyna Zdanowicz w programie "Gwiazdozbiór Jaruzelskiej" smutne wyznanie na temat macierzyństwa

Sonda
Czy Polsat powinien się już pożegnać z programem "Taniec z gwiazdami"?
Katarzyna Zdanowicz u Jaruzelskiej: „Syn chciałby, abym PRACOWAŁA W PIEKARNI”. Gwiazda POLSATU o PRACY W MEDIACH

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki