Kazadi w czasach "You Can Dance" była przeraźliwie chuda. "Mogłam sobie włożyć CAŁE DŁONIE POD ŻEBRA"

2022-01-21 15:03
Kazadi w czasach You Can Dance była przeraźliwie chuda
Autor: AKPA

Patricia Kazadi (34 l.) postanowiła przerwać milczenie i wypowiedziała się na temat presji idealnego wyglądu, który wywierany jest na kobietach przez cały czas. W jej przypadku presja ta miała tragiczne skutki. Jaki stosunek do swojego ciała ma Kazadi obecnie?

Patricia Kazadi może pochwalić się nie tylko pięknymi rysami twarzy, ale również idealną sylwetką. Jak się jednak okazuje, wygląd jej ciała to nie tylko geny, ale także skutek presji wywieranej na kobietach niemalże na każdym kroku. W wywiadzie dla magazynu "Pani" prezenterka szczerze opowiedziała o zaburzeniach odżywiania, z jakimi borykała się lata temu:

"W czasie największej popularności, kiedy prowadziłam »You Can Dance« i dużo grałam, schudłam około 20 kilogramów, co było związane z trudnościami w życiu osobistym. Nosiłam rozmiar zero, ubierałam się w dziale dziecięcym i mogłam sobie włożyć całe dłonie pod żebra. Czułam się źle psychicznie i fizycznie, byłam bardzo osłabiona. Ale to właśnie wtedy wszyscy zaczęli mi mówić, że wyglądam wspaniale".

Gwiazda dodała, że styliści z wyrzutem pytali, czy nie mogła mieć takiej sylwetki, gdy współpracowali z nią wcześniej. Po wyjściu z kryzysu i powrocie do normalnych wymiarów, Kazadi miała zaburzony obraz własnego ciała. Na ścianki zakładała tylko luźne ubrania z długim rękawem, ponieważ bała się, że coś jej będzie wystawać. 

Poważne problemy zdrowotne sprawiły, że prezenterka inaczej spojrzała na swoje ciało. Przestała martwić się nadprogramowymi kilogramami i nabrała do siebie szacunku.

- Gdy nabierasz szacunku do ciała, bo widzisz, jak ono się regeneruje, gdy chwilę wcześniej nie funkcjonowało prawidłowo, ocena wyglądu traci znaczenie - powiedziała w wywiadzie.

Dziś Patricia Kazadi prowadzi podcast "Kazadi Talks Positive", w którym porusza temat hejtu i bodyshamingu. Prezenterka rozmawiała m.in. z influencerką Maffashion (35 l.) oraz modelką plus size Magdaleną Grzeszcz. Podcast skierowany jest do osób, które zmagają się z chorobami psychicznymi, zaburzeniami odżywiania, niskim poczuciem własnej wartości oraz problemami zdrowotnymi. Do rozmów zaprasza nie tylko gwiazdy, ale również specjalistów, na przykład psychologów. 

Podcastu można posłuchać w każdy poniedziałek o godzinie 21:00 na instagramowym profilu Kazadi. 

Patricia Kazadi ma doskonały styl. Zobacz jej outfity w naszej galerii!

Sonda
Czy słuchałaś/eś podcastu Patricii Kazadi?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE