Kelly Osbourne: Doda wygląda bosko, a Mucha głupio

i

Autor: archiwum se.pl

Kelly Osbourne: Doda wygląda bosko, a Mucha głupio

2013-03-28 17:10

Kelly Osbourne (29 l.), córka legendarnego Ozzy'ego (65 l.) i gwiazda telewizji E! Entertainment, wpadła na chwilę do Polski. Kelly na co dzień w swojej stacji ocenia styl największych gwiazd świata, tym razem na prośbę "Super Expressu" przyjrzała się naszym sławom.

Kelly odwiedziła stolicę, aby promować swój program "Policja Stylu", nadawany w soboty o godz. 22. Jej celne, kontrowersyjne, dowcipne i co najważniejsze fachowe komentarze są czasem solą w oku wystylizowanych gwiazd światowego show-biznesu. Nasz dziennikarz spotkał się z celebrytką w warszawskim hotelu Bristol i, co oczywiste, rozmowa zeszła na temat naszych sław.

- Dlaczego nie urodziłam się Polką?! Macie najpiękniejsze kobiety na świecie - podzieliła się pierwszymi wrażeniami z pobytu i wzięła się do roboty. Na pierwszy ogień poszła Doda (29 l.). - Uwielbiam jej styl. Widać, że bawi się tym, jak wygląda, a wygląda bosko! Ubiera się tak, jak ja bym chciała, gdybym miała jej ciało - mówi Kelly.

Potem była Edyta Herbuś (32 l.). - Te sukienki, jakieś 10 lat za późno... A może jednak to nie sukienki, coś jest nie tak z jej włosami... To zdecydowanie fryzury nie pasują do stylu, w którym się nosi - ocenia Osbourne. Potem wzięła się za Małgorzatę Kożuchowską (42 l.). - Jest piękna... Czy ona jest trochę chłopczycą ? Pytam ze względu na włosy... - zastanawia się gwiazda.

A czy Perfekcyjna Pani Domu, czyli Małgorzata Rozenek (35 l.), jest taka idealna, jak się wydaje? Kelly od razu się zachwyca: - Jest piękna i, co najważniejsze, to wszystko współgra ze sobą. I te długie nogi!

Na koniec jeszcze oceniła Annę Muchę (33 l.)... - Nie przepadam za fantazyjnymi kapelusikami. Zazwyczaj pani chce pokazać: "Jaka jestem szalona i nieprzewidywalna", a przeważnie wygląda to po prostu głupio i śmiesznie. Wygląda jednak na zadowoloną i pewną siebie... I te szorty też odpadają.

Kelly Osbourne o polskich gwiazdach Doda (29 l.): ŚWIETNY STYL

- Widać, że bawi się tym, jak wygląda, a wygląda bosko! Dobrze się patrzy na kogoś, kto wie, że wygląda oszałamiająco i to właśnie jest to wrażenie. No i ta czapeczka "Fuck It" - to moje ulubione powiedzenie.

Małgorzata Kożuchowska (42 l.): ZBYT MĘSKA

- Czy ona jest trochę chłopczycą? Pytam ze względu na włosy. Chciałabym zobaczyć ją w długich... Ta jedna stylizacja jest nietrafiona, a właściwie makijaż. To kobieta, która wygląda pięknie, kiedy delikatniej się maluje. Mniej w jej przypadku znaczy więcej.

Małgorzata Rozenek (35 l.): PIĘKNE NOGI

- Te długie nogi... To polska Cat Deely (37 l.)? Ona wygląda identycznie jak prowadząca brytyjską edycję "You Can Dance". Jest piękna i, co najważniejsze, to wszystko współgra ze sobą.

Anna Mucha (33 l.): ŚMIESZNIE I GŁUPIO

- Nie przepadam za fantazyjnymi kapelusikami. Zazwyczaj pani chce pokazać: "Jaka jestem szalona i nieprzewidywalna", a przeważnie wygląda to po prostu głupio i śmiesznie. Wiem, że faceci na to lecą, ale dla mnie to kompletnie odpada.

Edyta Herbuś (32 l.): NIE Z TĄ FRYZURĄ

- Coś jest nie tak z jej włosami... Fryzura zdecydowanienie pasuje do stylu, który wybrała. Jeśli zaczesałaby je do tyłu lub bardziej wyprostowała, wtedy to wszystko zaczęłoby robić piorunujące wrażenie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE