Henio (w rzecz. Piotr) - bohater słynnego mięsnego jeża z programu Polsatu

i

Autor: screen YouTube

Grób Piotra z "Pamiętników z wakacji" od "mięsnego jeża" [WIDEO]

2020-03-12 16:05

Piotr W (+31 l.), aktor naturszczyk znany z roli Henia, męża Beatki z paradokumentu Polsatu "Pamiętniki z wakacji" zmarł w lipcu 2014 roku. Wiadomość o jego śmierci wypłynęła dopiero po latach.

Piotr W. zasłynął w 2013 roku rolą w "Pamiętnikach z wakacji", gdzie zachwalał potrawę swojej żony - tzw. mięsnego jeża. Były ty różnego typu przysmaki mięsne ułożone w formię przesympatycznego leśnego ssaka. Oczy były zrobione z oliwek, a buźka jeża – z połówki pomarańczy. - Tego jeża jedzono u nas w domu od pokoleń. Robiła go moja babcia,. Robiła go moja mama, teraz robię go ja. Chciałam, żeby wszystkim smakował i zbliżył nas do siebie – mówiła Beatka.

O mięsnym jeżu śpiewał także Henio. - Mięsny jeż to moje ulubione danie. Zawsze, kiedy przyrządzamy go z Beatką, śpiewamy: Mięsny jeż, mięsny jeż, ty go zjesz, ty go zjesz… - mówił. O mięsnym jeżu powstała niezliczona ilość memów oraz piosenka Cezika  "Bende Go Zjadł!". 

W internecie pojawiła się informacja o samobójczej śmierci Piotra W. Mężczyzna miał nie poradzić sobie z presją, która na niego spadła po nagłej popularności. - Myślę, że warto się choć sekundę pochylić nad osobą, która lata temu ubarwiła nam życie na kilka chwil. Piotr zniknął tak nagle, tak po cichu. Nie wytrzymał presji, która narosła po emisji odcinka oraz fali memów zalewającej sieć - czytamy na Wykop.pl.

Odtwórca roli Henia został pochowany na wrocławskim Cmentarzu Osobowickim. Pogrzeb odbył się 31 lipca 2014 roku.

Grób twórcy hitu mięsny jeż

i

Autor: TOMASZ GOLLA/SUPER EXPRESS Grób twórcy hitu "mięsny jeż"
Nie żyje legenda z programu Polsatu. Straszne informacje o śmierci
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany